Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Margit-szigeten mit lehet...

A Margit-szigeten mit lehet csinalni (korbesetalason kivul)?

Figyelt kérdés
Koszi az otleteiteket :)
2009. máj. 4. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Az öcsém egy alkalommal délután négykor dugott a csajával a szökőkút mellett, mindketten anyaszült meztelenül. Én pedig fiatal koromban két haverommal kibéreltem egy négykerekű biciklit, amivelé letaroltuk a nagy virágágyás jó részét, elütöttünk 2 német turistát és egyéb garázdaságokat követtünk el. A járművet végül a dunába dobtuk. Este benne volt a híradóban az eset, pár nap múlva bezárták a kölcsönzőt. Én ilyesmiket javasolnék, magam is nagyon szívesen gondolok vissza ezekre a szép emlékekre.
2009. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj belekönnyeztem a röhögésbe az első válaszon:-))) Sétáláson kivül palatinus,sportolás,hinta,az a négykerekű jármű is valóban jó móka bár jómagam csak rendeltetésszerűen hazsnáltam eddig:-D
2009. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Latom masoknal is bekoszontott a tavasz :D Lol

Koszi az otleteket, de en valami szolidabb tevekenysegre gondoltam :)

Igen, mondjuk az a 4kereku ize jo otlet :)

Ha valaki tud meg valamirol amirol igy mi 3an nem akkor legyszi tudassa,koszi :)

2009. máj. 4. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!