Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire emlékeztek a régi május...

Mire emlékeztek a régi május 1-i felvonulásokból?

Figyelt kérdés
Buli volt,mert az "integetés" után egész nap kinn voltunk a tiszta levegőn a ligetben,találkoztunk rendegeteg kedves ismerőssel,nagyon-nagyon sokan voltunk, de volt sok rendőr,nem voltak kordonok csak szórakoztunk. Azt, hogy kötelező volt,már elfelejtettem!
2009. máj. 1. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kisebb voltam az úttörőruhára, integetőkre a piros tribünre, a fúvószenekarokra, felvonulás utáni utcai virslievésre emlékszem, későbbi időszakból viszont arra, hogy a MÁJUS az első napjától valahogy annyira megfogott és minden május elsején valahogy szerelmes lettem, s felvonulás után kéz a kézben távoztam a kiválasztott lánnyal sétálni a ligetbe, a közeli erdőbe. Valahogy ez bennem ma is megmaradt, s bár már családom s feleségem van ma is újra valahogy szerelmes lettem. Megyek is megcsókolom életem párját a (sajnos már elvirágzott) cseresznyefa alatt.
2009. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sör virsli. És jó hangulat volt nagyon.
2009. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Héliumos lufi amit a csuklómhoz kötöttek, kavics a szandálban, katonazenekar, sok finomság! Buli volt Május 1.! Sajna a mostani gyerekek ezt már nem tapasztalhatják meg.
2009. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Stresszmentes jó hangulat, LUFI-LUFI és LUFI, zászló, süti... Nem jött nekem senki és nem is bántottak meg semmivel.
2009. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!