Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban élő magyart...

Franciaországban élő magyart megtalálni?

Figyelt kérdés
Anyukám legjobb barátnője 56 után költözött ki Párizsba és szeretnénk megtalálni. Mivel nem rokon, és csak a leánykori nevét tudja, ezért nem tudom milyen vonalon lehetne keresni. A neten próbáltam keresési lehetőségeket, de inkább csak rokonokkal foglalkoznak, vagy kint dolgozó fiatalokkal. Nyelvtudás nélkül pedig nem tudok egy francia (akár online) lapban keresési hirdetés feladni. Valakinek tipp?
2009. ápr. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
iwiw-en próbálj rákeresni.szűkíteni lehet a feltételeket(kor,lakhely..)külföldön élő magyarok sokan fent vannak.
2009. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az iwiw volt az első amin elindultál...ahogy az első író tanácsolta...Lépj kapcsolatba a vöröskereszt alapítvánnyal,ilyen esetekben ők tudnak segíteni...de ha mégsem,akkor meg mondják hogy mit tegyél...
2009. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az iwiwen már próbáltam. Megnéztem a vöröskereszt honlapját, ők családtagok felkutatását vállalják és ajánlanak 1-2 keresőt, de azok fizetősek.
2009. ápr. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!