Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik a romákat ennyire...

Miért védik a romákat ennyire és mit lehet ellenük tenni?

Figyelt kérdés
Szomszédaink romák, ami önmagában nem is lenne gáz, de undorítóan viselkednek, hangoskodnak, bömböltetik a zenét, egyikőjük megverte az egyik szomszédot és a rendőrök nem tettek semmit, nem csinálnak tényleg semmit az égvilágon, pedig már mindenhova írtunk, bementünk önkormányzathoz, hogy tegyék ki őket (ingyen kapják a lakást az önkormányzattól), de semmi. Mindent letagadnak, hazudnak. Félünk! És nem akarunk elmenni, mindannyiunknak az a saját lakása, nekik viszont nem a saját tulajdonuk. Miért van az, hogy ebben az országban ezek a lények megtehetnek mindent, ha magyar szegi meg törvényt, büntetik, de ha ilyenek testi sértést követnek el, még nekik hisznek? Tényleg ennyire elfajzott világban élünk? Hova fordulhatnánk?
2011. okt. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a hegylakós módit ajánlanám a cigány probléma (most kétszer írtam le ugyan azt) megoldására: adjunk kardot mindegyiknek és csak egy maradhat.
2011. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ennek szerintem két oka lehet


1. mivel mélyszegénységben élnek ezért inkább ösztönlények, ezáltal könnyen manipulálhatóak--->hatalmas szavazóbázis

2.liberalizmus

2011. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, sajnos rengetegen élnek ilyen helyzetben, mint ti. Csakis az összefogás segíthet, közös fenyítés a környékbeliek segítségével, sajnos az ilyenek csak az erőszakból értenek, ezt hivatalos úton nem tudjátok elintézni. de ha ezt az utat választjátok, akkor nagyon határozott, fenyegető fellépéssel tegyétek, különben csak olaj a tűzre. Sajnálom.:S
2011. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha önkormányzati bérlakásban élnek, akkor fizetniük kell az önkormányzatnak, különben - ha ingyen adták oda nekik -, akkor az törvénybe ütköző. Nem tudom pontosan megnevezni, hogy hívják, de szerintem utána lehetne nézni neten. Az biztos, hogy ingyen nem adhatják nekik oda.

És onnantól kezdve itt meg lehetne bolygatni a dolgot, mert azzal, hogy ingyen laknak benne, az önkormányzat vagyoni kárt okoz, tehát fel lehet jelenteni.

Lehet még szólni gyermekvédelmiseknek, állatvédőknek, mindenkit rájuk küldeni, aki illetékes olyan problémában, amit Ti észleltek. Ha valaki nem teszi a dolgát, nem jár ez az ügyben, akkor felettes szervhez fordulni (kivétel állatvédők, ők általában alapítványi keretekben működnek).

Lényegében a törvények betartatásával meg lehet fékezni az ilyen cigány családokat. Van erre működő példa. Csak ott a polgármester feljelentette régebben, aki nem tette a dolgát: ha a rendőr nem intézkedett, akkor a felettesénél, ha ő sem, akkor még tovább.

2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aligator50 ***** válasza:
Van ellenuk egy biztos modszer, valamikor 1955 korul ,Szabolcsi kis kozseg szelen volt egy cigany tabor es elkezdtek fogyni a kozeli portakrol a tyukok, ossze fogott a falu es egyszeruen vasvillaval kapaval ki ki, mivel tudott lerohanta a tabort es felgyujtotta az egesz koceralyt elkergettek oket ,megszunt a problema. Manapsag csak beszelunk meg sirankozunk ahelyett hogy cselekednenk.bevagyunk szarva sokan vannak , pedig hamar meglehet oket felezni.Tiz ev mulva is ugyan ez lesz a tema csak sokkal tobben lesznek,ugy szaporodnak mint a nyulak .Letezik pedig sokfele, szuletes szabajozas,. csak alkalmazni kene
2011. okt. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!