Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A neten miért nem lehet...

A neten miért nem lehet barátkozni azonos neműekkel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ha megpróbálok férfiként barátkozni más férfival,akkor rögtön azt hiszik,hogy b*zi vagyok!:(
2009. ápr. 28. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem voltam még ien helyzetbe de tudni kell h kivel is próbálsz ismerkedni, ha vki 1ből arra gondol vszínű h vonzódik a srácokhoz

10.es vagyok az osztályba va 2 srác akik mindig ien témákról beszélnek meg érdekli őket a melegség

2009. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szegény :DDDDDDDDDDDDDDDD

a megoldás: ne az interneten barátkozz...

2009. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nőként sikerült már más nőkkel összebarátkoznom, semmi probléma nem volt, pedig én tényleg biszex vagyok :) (persze ezt nem kötöm mindjárt az orrukra, és a célom valóban az ismerkedés, barátkozés, van párom)

Talán ha nem sima ismerkedős oldalakon barátkoznál, hanem olyan oldalon, ahol eleve egy közös dolog összeköti az embereket (pl. egy bizonyos fajta zene, vagy a könyvek, vagy más hobbi szeretete, vagy egy fórum), akkor kevésbé jutna a haverjelöltek eszébe, hogy más szándékaid vannak, mint a barátkozás...

Persze azok lelkét is érdekes lenne boncolni, akiknek egyből ez jut eszükbe, ha egy azonso nemű ír nekik...

2009. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!