Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a helyes,...

Alv!n kérdése:

Szerinted melyik a helyes, emellett te mit tennél?

Figyelt kérdés

Adott 2 ember.

Egyik jó barátod,ismered évek óta.


A másik pedig,nem ismerősöd,soha nem is láttad még,csak az előző személytől hallottál róla.


Ez a 2 ember összeveszett,utálja egymást.

Viszont a te értékrended szerint annak van igaza,akit nem ismersz.Teljesen igaza van,te is úgy gondolod amit mondott.(Teljesen lényegtelen most,hogy az mi)


A kérdésem,te helyeseltél volna e a barátodnak,hogy igazad van,vagy kiállsz az ismeretlen ember mellett(mivel kiközösítik jelenleg az osztályából,utálják,megvetik),ezzel pedig kockáztatva,hogy összeveszel egy ismeretlen miatt a barátoddal.


2011. okt. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem maradjon a középút.Ne érts senkivel sem egyet!Mond meg a barátodnak h téged nem érdekel a dolog.
2011. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a barátaimnak általában ilyen helyzetben sértődés nélkül megmondhatom, hogy nem velük értek egyet, ezért ezt a problémát ne velem vitassák meg.
2011. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megmondanám abarátnak,hogy szerintem nincs igaza.

Ha igazi barát akkor elfogadja (én is elfogadom,ha egy barátomnak más a véleménye)

2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sunyi, szóval nem lapítanék helyeselve

megmondanám a barátomnak, hogy téved

2011. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!