Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy néznek Angliában egy...

Hogy néznek Angliában egy magyarra?

Figyelt kérdés
lehet hogy úgy alakul hogy megyek ki dolgozni majd valamikor Angliába. ilyen kis piti munkára..mosogatni..tudom hogy allja munka meg lenézitek ,de az itteni helyzetekhez képest jól lehet vele keresni azt mondják. arra lennék kíváncsi hogy az angolok viszonylatban hogy fogadnak egy ilyen bevándorlót? tudom hogy sokuknak gőzük sincs Magyarországról, dehát nemtom..végülis régebben az angolokat elég udvariasnak, segítőkésznek tartották, de lehet az a múlt.
2009. ápr. 24. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Én voltam kint egy jódarabig, semmi különöset nem vettem észre, nem volt semmi gondom. (mondjuk a család egyik fele angol, lehet, hogy ezért...) Ők ott egyébként is hozzá vannak szokva a rengeteg fajta és nemzetiségű néphez -gondolom ebből adódóan toleránsak-, a magyar is csak egy a sok közül... Én azt bírtam a legjobban, hogy senkit nem néznek ki azért, hogy hogy öltözik, milyen a testalkata, vagy a frizurája... (legalábbis Birminghamben és környékén, meg Wales-ben ezt tapasztaltam, máshol nem voltam...)

Bár közhely, de azt mondom: Csak mosolyogj a világra, és visszamosolyog rád!

Nekem szerencsére nem volt negatív tapasztalatom az angol embereket illetően.

Minden jót! :)

2009. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És megfogsz lepődni mert ha tényleg mosogatni mész, lehet hogy nem is találkozol a munka helyeden angollal.

Sokszor Indiai vagy Pakisztáni a főnök és a mosogatok meg feketék legtöbbször. ;-D A fehér fiúk ha tudnak angolul egy kicsit is, könnyen pincérkén végzik.


De érdemes kint elvégezni egy tanfolyamot, amit szakmát itthon három évig képeznek azt kint három hétig. És rögtön nem minimálbérét dolgozol utána.

2011. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!