Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én látom így? Vagy ti is?

Csak én látom így? Vagy ti is?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre több az irigy ember, de az élet bármely területén. Dehogy vegyünk csak egy egyszerű példát! 4, 6 vili ből kibámuló emberek mikor valaki egy nagyon jó autóban ül. ma is hallom, hogy két fiatal azt beszélik, hogy biztos nem rendes úton kereste a pénzt. egyáltalán mi köze van másnak valaki más pénztárcájában "turkálni"??? Miért nem hajtja mindenki a maga a dolgát, és miért töltenek bizonyos emberek egyre több időt azzal, hogy másnak mije van?!
2011. szept. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolguk. De azért a jó kocsikat én is megnézem, meg a szép házakat/villákat.
2011. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig örüljünk,amíg csak ilyen problémáink vannak,hogy jaj de jól néz ki más autója :) Komolyan ez legyen a legnagyobb baj!
2011. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem zavar az aki tisztességtelen módon jutott pénzhez.

Az előtt viszont le a kalappal aki kitartó munkával jutott pénzhez. Ebből van a kevés Magyarországon.


Akinek Audi Q7-ese van 30 évesen az miből tudta megkeresni rá a pénzt?

Az már más ha valaki 45-50 évesen tud magának venni egy ilyen autót mert azért 30-35 év munkával a háta mögött lehet sikeres ember, de aki max 10 éve dolgozik az kétlem hogy el tud jutni ennyi idő alatt olyan szintre hogy meg tud venni egy luxusautót.

2011. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!