Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mért van? (kérdésed)...

Ez mért van? (kérdésed) légyszi olvasd el!

Figyelt kérdés
Na szóval 15 vagyok.2.as. Tavaly még nagyon jóba voltam az osztály középpontjaiba.Mentem velük mindenhova,de olyna dolgokat hallottam ami nekem nem tetszett kibeszéltek a hátam mögött,meg mindenkit úszítanak ellenem.Idén teljesen egyedül vagyok az osztályba.Nekem ez nem gond mert úgy vagyok vele hogy a suliba tanulni megyek nem barátkozni.Az elején még bántott de már nem érdekel.Szerintem páran félnek is tőlem mert mindneki csak a hátam mögött mer beszélni a szemembe nem mondják meg hogy utálnak....Például 1 hete pénteken.Az a két hülye krva(szószerint azok)! odment két csajhoz akikkel én aznap "elvoltam" (fél füllel hallottam és nem akartam belefolyni)és tőlük kérdezték meg hogy beszéltem e valamit róluk..szóval hogy mondtam e valamit róluk.Persze a két lány mondta hogy nem merthát nem is dumáltam.Azt mondták szerencséje.Mondom mi van? Ha valami bajod van gyere mond a képembe gondoltam magamba.Az osztály többi része igazi se*gg nyaló.Mindenki ezzek a 4 emberrel akar jóba lenni és ha ők nem bírnak engem akkor már senki nem akar velem egyáltalán egy szót se váltani mert akkor velük se lesznek jóba.Ez mért van?Mit tudok tenni?
2011. szept. 16. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:
de ez a 4 ember olyan szinten bunkók hogy ha meglátnak egy embert aki nem a legszebb egyből mondják hogy úristen hogy néz ki,meg milyen zsírdisznó.Tavaly ezt mindennap premier plánból láttam(mert egész évbe velük voltam) Közbe olyan s*gg rondák ők is.de azért a másikat megszólják...A többi osztálytársunkkal jópofiznak azok meg majd elolvadnak hogy húú jóba vagyok velük,aztán elmennek kidumáják őket..
2011. szept. 16. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Leszarom kapszula, és kész. :D

Vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni.

2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
légyszi még írjatok választ
2011. szept. 16. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amilyen osztályokba én jártam, ott általában több "hatalmi központ" alakult ki, nem csak egy...
2011. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!