Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ehhez hasonló programok...

Milyen ehhez hasonló programok vannak?

Figyelt kérdés

Én olyan "nyugis" típus vagyok, ami azt jelenti, hogy nem igen érzem jól magam bulikban, discoban, fesztiválokon...stb és nem is járok ilyen helyekre, de azért néha jó lenne kicsit kikapcsolódni.

Tehát olyan nyugis programokat keresnék, amihez nem kell sok ember, max (2-4 fő) és viszonylag olcsó.

Ami már volt:

séta az erdőben, vízparton

mozi

grillparty a kertben

Mi van még?


2011. szept. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan beülős helyek, ahol halk zene szól lehet csocsózni,iszogatni, beszélgetni sőt kártyázni is.

Menjtek el biciklitúrára.

Nem tudom hol laksz de csónakázhattok is.Egy csomó program van:)

2011. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 6. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
bowling, billiárd, csocsó - mondjuk még sose játszottam, de jó lehet, és nincs tömeg. Vagy menjetek el múzeumba nézelődni, vagy egyszerűen csak utazzatok el egy közeli nagyvárosba (a diákjegy nem túl drága), és nézzétek meg a nevezetességeket, fotózzatok...
2011. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!