Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi "késztet" titeket arra,...

Mi "késztet" titeket arra, hogy ezen az oldalon privát e-mail-t írjatok a másiknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszi normális válaszokat írjatok, illetve arra is kíváncsi lennék, hogy ki milyen hangnemű levelet szokott írni, ha szokott.
2011. aug. 31. 21:37
 1/10 anonim válasza:
sose irtam még privit
2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az ismerkedési szándék "vezérel"(ha lehet ilyen szavakat hazsnálni) jófejnek tűnő emberekkel
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában akkor írok, vagy mondom, hogy írjon privit ha akar, ha segítségre szorul az illető, vagy én szeretnék érdeklődni valami iránt. (Ez esetben természetesen én írok)
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A vadászösztön
2011. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran írtam már, van, akinek segítség céljából, de sokkal többször volt, hogy ismerkedés céljából, mert például valaki írásából ráébredtem, hogy totál úgy gondolkozik, mint én vagy nagyon szimpatikus lányt találtam és szívesen megismerném, mivel barátnőt keresek most úgyis.


Ha már megadják a lehetőséget én azt mondom élni kell vele, sosem lehet tudni, talán épp itt találom meg a párom. :D Legalábbis remélem, hogy nem maradok egyedül egész életemre.

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ééértem, köszi a válaszokat!:)
2011. aug. 31. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Én akkor, ha valakinek a válasza olyan, hogy szivesen tárgyalnám ki bövebben, de akkor nagyon elmenne a kérdéstöl, vagy esetleg túl privát lenne a nyilvánosság elött tovább taglalni a dolgokat.

Vagy ha valaki válaszát meg akarom dicsérni, de nem akarok offolni.

2011. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem írtam, de egyszer valakitől kaptam egyet, hogy mif.aszt képzelek, miaf.aszf írtam neki, és így tovább, ebben a stílusban. Jót röhögtem, mert fogalmam sem volt, hogy melyik kérdésről, milyen válaszomról beszél. Azóta sem tudom :)
2011. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor szoktam írni, ha nem publikusba fordulna át a párbeszéd. Múltkor pl. egy motoros kérdés volt, nem akartam szétoffolni az egészet azzal, hogy egy másik motoros kollégát faggatok a járművéről.

Én eddig párat kaptam, volt közte amelyik fel volt háborodva amiért nem írtam harmadik választ a kérdésre, de volt aki nem tudta hogyan köszönje hogy elmagyaráztam neki valamit, ami a fényképezőgépe kézikönyvében is biztosan szerepelt. :)

2011. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer olyan jött priviben hogy olvasta egy válaszom, és meglepődött azon, ami szépeket írtam, hogy én biztos sokat tudok a szerelemről - és ezt muszáj volt megírnia

egy másik amit priviben kaptam (nem is egy) köszönetet a válaszomért, segítségemért

de kaptam még segítségkérést is, hogy kíváncsi az ötleteimre, segítsek ebben abban, mert látta hogy jó ötleteim vannak


ilyenek miatt kapok én privit

2011. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!