Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A börtönben van lehetősége a...

A börtönben van lehetősége a raboknak fogat mosni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:01
1 2
 11/14 Tom Benko ***** válasza:
Ha ilyen úri a börtön, miért nem mész be egy kicsit? Csak úgy, próbaképpen?
2011. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem köszi, én normálisan élek. De vannak információim. Biztos van, akinek rossz odabenn, de ő akart bemenni. Eleve felháborít, hogy a raboknak ilyen-olyan joguk van. Annak nem voltak jogai, akit kirabolt, megerőszakolt, meggyilkolt??????? Nehogy már sajnáljuk a rabokat a rossz körülmények miatt, mert elsírom magam!!! Csak egy kis szigorúság kellene és változna a helyzet, hidd el.
2011. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyeseknek a börtön jutalom. Hallottam olyan hajléktalant, aki télire lecsukatja magát (tudja, milyen disznóságot kell elkövetnie, amiért hat hónapot kap), és akkor megvan mindene, ami kell, nyáron meg éli életét.


Mondjuk hírforrást még nem találtam, lehet, hogy csak kacsa-hír. De el tudom képzelni.

2011. aug. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tom Benko ***** válasza:
85%
Kacsa. Egy évnél rövidebb időre nem szokás senkit börtönbe záratni. Egyébként a bent lévők jellemzően büntetésképpen élik meg, egyáltalán nincsenek olyan jó viszonyok bent, mint amilyennek a híradások leírják.
2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!