Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok és néha társaságba...

Lány vagyok és néha társaságban böfögök, a fiúk nevetnek rajta, ez gáz?

Figyelt kérdés
Olvastam hasonló témában olyat is, hogy a fiúknak ez tetszik, ez mennyire igaz?
2009. ápr. 15. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
ez gusztustalan
2009. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
ha olyan közegben vagytok ahol lazaság a fő szempont akk nem annyira meghát fiúk közt is vagy ha jóltudom ők nem nézik ezt cikinek. de akk már abban a körben ne keress szerelmet mivel tudni fogják h iet csinálsz. :)
2009. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a böfögés parasztság, lányoktól meg még inkább. És hogy ez kinek vicces? Óvodásokat leszámítva senkinek. Az, hogy valakinek a böfögésén nevetnek az általában olyan kínos nevetés szokott lenni, hogy azért ne maradjon reakció nélkül.
2009. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval.Nagyon gusztustalan,és illetlen is. Ha valakinek ez tetszik, az őt magát is minősíti...
2009. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
ha jó haverjaiddal vagy, sztem természetes az ilyesmi, én is szoktam, de ha idegen van a közelben, vagy olyan helyen vagy(pl étterem,színház,stb.), akkor illetlenség még a fiúktól is
2009. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

wáááá :)))

pukizzál is, akkor teljes lesz a kép rólad :))

hát nekem nem jönne be....

2009. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Olyan 15 éves korig haveri társaságban biztos jópofa dolog. Nem mondom, egyszer-kétszer kicsúszik az még rendben, elmegy, de mondjuk ezen röhögni...
2009. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az előttem szólókkal: parasztság és gusztustalan még fiútól is, nem hogy lánytól!
2009. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is ez gusztustalan.

Nekem is van egy olyan osztálytársam, aki mindig böfög. És fullos csaj.. :O

2009. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem ,én nem így értettem. Egyszerűen nem értem hogy álltok hozzá. Olvastam ezt a másik topicot és ha fiú lennék szerintem engem sem zavarna.
2009. ápr. 15. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!