Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki nincs fent Facebookon, az...

Aki nincs fent Facebookon, az nem is ember?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak az életben nagyobb problémák, de ez már kész...

Nincs olyan, hogy naponta legalább 3x ne halljam meg valaki szájából ezt a szót!

Ha vki megkérdezi, hogy fent vagyok-e, és azt mondom, hogy nem, furcsán néz rám.

Annak idején, amikor fent voltam iwiw-en, már az elkezdett irritálni, hogyha megjelölt valaki ismerősnek, egyből jött utána 1 olyan ablak, hogy honnan ismerem, milyen kapcsolatba vagyok vele. Aztán, ha bármit csinált az ember, egyből kikerült az üzenőfalra. Tudom, le lehet tiltani, le is tiltottam.

Egyik ismerősömnek se nevezhető csaj profiljára ki volt írva, hogy a profilja miatt szűnt meg a munkahelye és utána röhögő fejek voltak. Aztán csodálkozik az ilyen, ha le se sz.rja más?

Oké, hogy ingyen tudtok beszélgetni haverokkal, meg mobilról ingyenes a 30-asoknak, de tényleg mi okoz ekkora függőséget, hogy 0-24-ig nyomni kell?

Sajnos, majd a suli miatt kénytelen leszek regisztrálni, mivel mindenki ott éli az életét és sok embert tényleg csak ott lehet elérni.

Ja, a szó, amitől kiráz a hideg, az a lájk, lájkolás.

Eléggé egyedül vagyok ebben az anti témában, kíváncsi vagyok, meddig fog ez ennyire menni...


2011. aug. 14. 07:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én fent voltam Facebook-on pár hónapig. És ezalatt jelentősen károsodtak az idegeim. :D A kapcsolatom is megingott a Facebook miatt. Szerintem túl közvetlen az egész. Ha valamit meg akarsz osztani valakivel, azt tedd személyesen, sokszor tapasztalom, hogy élőben nem tudnak miről beszélni az emberek, mert már mindent megosztottak egymással facebook-on, olyasmiket is amire egyébként senki sem kíváncsi...


Szóval én nem láttam értelmét az egésznek, sőt károsnak tartom, ezért töröltettem magam. (mert nem olyan egyszerű rendesen letörölni a profilunkat...)

Egyébként egyetemista vagyok, és annak ellenére, hogy mindenki másnak van Facebookja, valahogy én sem maradok le semmiről.

2011. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!