Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék embereket keresni,...

Hogy tudnék embereket keresni, hogy olvassák a blogomat?

Figyelt kérdés

nagyon sok könyvet olvasok, úgy döntöttem indítok egy blogot, amiben leírom egy-egy könyv sztoriját, nekem mennyire tetszett stb.

Csak kik olvassák ezt el?

Köszi előre is a válaszokat.


2011. aug. 13. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha leírod a történetet 20 sorban, akkor valószínűleg az olvasni is lusta iskolások fogják majd olvasni mielőtt az adott könyvről kell beszámolniuk. :)

De ahogy vannak autós oldalak ahol ugyanígy leírnak mindent, sőt filmekkel foglalkozó oldalak is, szóval biztosan lenne közönség rá, legfeljebb nem túl sokan.

Ez függ mondjuk az oldal/az írások minőségétől is, az írások hosszától és ezer dologtól.

2011. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azért írsz blogot, hogy mások olvassák, az már rég rossz.
2011. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy. minek olvassák a hülyeségeidet ?
2011. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is indítottam egyszer egy blogot, ahol egy béna történetet írtam, két ember követett, de abból is az egyik csak azért, mert személyesen ismertem.

Ha mindenképpen blogot akarsz indítani, akkor azt feltétlenül a tumblr-ön tedd és a bejegyzéseidhez írj címszavakat, mert azok alapján keresnek rá. Nekem kb 3 napja van tumblr-öm, de már elég sokan tetszikelték és rebloggolták a bejegyzéseimet.

2011. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ilyen könyves blogokat én pont meg szoktam nézni ha egyezik vkivel az ízlésünk könyvek terén :D
2011. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 01:33

:|

FIRST RULE OF TUMBLR: You do not talk about Tumblr outside Tumblr. Never. Ever.

2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!