Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az élet...

Miért nem lehet az élet alakulását irányítani?

Figyelt kérdés
Sokkal értelmesebb vagyok annál, amiket cselekszem. Olyan dolgok zavarnak, amikről tudom, hogy jelentéktelenek. Már réges-rég megtaláltam a számomra ideális filozófiai nézeteket, mégsem jutok előrébb és olyan dolgok miatt szenvedek, amiket már rég megfejtettem, csak elfelejtettem a megoldást. Nincs kedvem vergődni, de kénytelen vagyok és nem értem miért.
2011. júl. 24. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azert nem jutsz elore, mert tul sokat filozofalsz! Az eletet elni kell, nem pedig gondolkodni rajta allandoan!
2011. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon ködös. Mit akarsz, és mit csináslz helyette?
2011. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eletet, a jovot amit akarsz meg kell tervezni, es aszerint cslekedni.
2011. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:58

Pl egy bizonyos témában bizonyos dologról elképzelem hogyan csinálnám, aztán eltelik 2-3 év és elérkezik váratlanul egy hasonló vagy teljesen olyan szituáció és másképp cselekszem. Vagy felveszek 1 életstílust (nem külsőleg) egy filozófiai nézet alapján, ami tökéletesen működik és csinálom is, de egy idő után elfelejtődik, vagy lesz egy hosszabb szakasz amikor egyedül vagyok és visszatérek az alap állapotomhoz, pedig tökéletes volt az azt megelőző.

2011. júl. 26. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az ember olyan, hogy megszokik valamit evekig es azon az eleten csak ideiglenesen tud valtoztatni. Tenyleges valtozashoz nagyon sok ido es emberfeletti kitartas kell. Fogyokura kudarca, ismeros?
2011. júl. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!