Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért járnak olyan kevesen...

Miért járnak olyan kevesen színházba miért tartják sznobnak azt aki jár? Találkoztam már párszor ilyennel a gyk. -n.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%

Azért mert a gyk.-n inkább a való világot meg a maunika sót preferálják jobban az emberek s aki ilyet néz az alap, hogy nem jár színházba.


Pont ma volt egy kérdésben egy liberális "gyerek" felháborodva, hogy a szélső jobboldal miért nem bírja megemészteni a kereskedelmi csatornák, agybutító szenny műsorait és miért akarja minden áron lerombolni a TV2 és az RTL székházát.


Ugyan nem vagyok annyira Jobbikos még, de.. Ebben is teljesen egyet értek velük. Ha az emberek nem lennének ennyire elustúlva sokkal többen mennének színházban és nem a TV elé ülnének le...

2011. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert sokaknak egy színházjegy egy heti élelem ára!

És nem azért mert kevés a IQ-ja.....

2011. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tartom sznobnak aki elmegy színházba, de én biztos másra költeném azt a nem kevés pénzt. Moziba sem járok.
2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

A mozi sem olcsó, mégis többen és többször járnak.

Valóban elavult , kezdetleges műfajnak számíthat a színház a mozihoz képest manapság. Pl. különösebb technika nélkül képesek a 3D-t produkálni!:)

2011. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

2 mozijegyből megvan egy színházjegy.

Nekem az, aki a mai húgyfilmekem butul a plázamoziban, ne mondja, hogy drága a jegy (saját környezetem tapasztalata).

Na meg a másik, mikor drága a jegy, de a hétvégén discora, meg azon belül holtrészegre inni magát van pénze. És akkor ilyet szól, hogy ő szívesen járna, csak nem telik rá. Aha.

Mondjuk én sem vagyok eleresztve, de be tudom osztani, hogy jusson koncertre, színházra is:)

2011. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
mert prosztók. ilyenek mindig voltak, mindig lesznek.
2011. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Hogy miért sznobok? Mert jó ott a büfé, ki lehet öltözni és a kényelmes székekben jókat lehet aludni, ja és a szünet után kiürül a nézőtér. :)
2011. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert éppen az szolgálja az érdekeiket. Érdekes az első hozzászóló, néhány hete keveredtem egy olyan threadbe a politika témakörben, ahol azt írták a jobbikosok, hogy színházba már csak az aljanép jár, mert ami ott van, az szenny.

A másik, hogy az embereknek gőze nincs arról, mi az, hogy színház. Amikor a Madáchba egy ezresért be lehet ülni, akkor nem igaz, hogy drága. Aki azt mondja, drága, annak soha eszébe sem jutott legalább a honlapját megnézni néhány színháznak, mert ha megtette volna, akkor nem beszélne ilyen baromságokat.

Leginkább mindenki lusta megemelni a fenekét és elmenni művelődni. A dologgal csak az a gond, hogy lassan ott tartunk, hogy a valódi sznobok sokkal műveltebbek, mint a "normális" emberek.

2011. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"hogy színházba már csak az aljanép jár, mert ami ott van, az szenny."


Az oka, hogy ezt írta az, hoogy volt pesten az ember tragédiája ami kiütötte a jobbiknál a biztosítákot. És persze erre a többi jobbikosnál is autómatiklusan.

2011. júl. 22. 01:35
 10/12 A kérdező kommentje:

"Amikor a Madáchba egy ezresért be lehet ülni, akkor nem igaz, hogy drága. Aki"


És ennyibe kerül egy mozi jegy is. Nem biztos, hogy ami olcsó az szar. Láttam már 900Ft-ért borzalmasat meg nagyon jót.

2011. júl. 22. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!