Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van úgy hogy nincsen...

Más is van úgy hogy nincsen igazi barátja? Ha igen hány évesek vagytok és miért nincsen barátotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs, pedig szerintem jo barat vagyok. 23 eves vagyok, es "elkoptak" mellölem, nem tudom mit lehetne tenni, de eleg nehez, föleg, hogy regebben allandoan a közeppontban voltam.
2009. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem általános iskolában volt utoljára barátom. ennek cirka 16 éve. azt, hogy miért nincs, én is szeretném tudni.
2009. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most elgondolkoztam. Mitől is igaz barát valaki? "Jóban-rosszban" , "mindig lehet rá számítani" , "mindig együtt vagyunk" egyéb?

Általános iskolában volt egy barátnőm, akivel azóta nem túl sűrűn találkozunk. Volt azóta pár barátnőm, de mindenkiben csalódtam. Az egyetlen, akiben soha, az az ált. iskolai bnőm, és ő az egyetlen, akiért nagyon sok mindent megtennék, amit másnak nem valószínű. Talán ez lenne az igaz barát? Nem tudom. Ha nem az, akkor nekem sincs.

2009. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 1-2 barátom az általánosban meg utána az egyetemen, de azóta nincs ebben az értelemben véve. 1. azért, mert most a kicsi mellett nem érek rá új barátokat szerezni, 2. mióta férjhez mentem, nekem ez a barátság dolog másodlagos, mert a férjem a legjobb barátom is egyben. Sokszor én is úgy éreztem, hogy jó barát tudnék lenni, de erre sokan nem voltak vevők. Az, ha más vagy, idegesíti az embereket sok esetben. Pl. én jó tanuló voltam, sokan okoskodónak tartottak - nem beképzelt vagy önző vagyok, de tényleg sokat okoskodom. Talán ennek tudható be, hogy igazából sosem voltam olyan jóban-rosszban barátságban senkivel.
2009. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok vele egyedül. Annyira fura, hogy a fiuknak sokkal több igazi barátja van, mint egy lánynak. Én 27 éves vagyok és már nagyon sok "barátnőben" csalódtam, de nagyon hiányzik, hogy valakivel megosszam az örömömet, bánatomat. :(
2009. ápr. 3. 15:03
 6/7 anonim válasza:

Meg voltam győződve, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával. Azért kicsit örülök, hogy más is így van vele, mert legalább látom, hogy nem velem van a baj.:)

21 éves lány vagyok és a gimi elvégzéséig csak úgy nyüzsögtek körülöttem a barátok, mindig volt kivel elindulni a városba, akivel beszélgetni, akivel ezt azt csinálni. Ha az egyik nem ért rá, akkor a másik biztosan.

Aztán érettségi után szétszéledtünk, én másik országba mentem tanulni és szép lassan kihűltek ezek a szoros kapcsolatok.

Közben hazajöttem, dolgozom, a régi barátaim meg más városokban tanulnak és sehogy sem sikerül igazi "új" barátot találnom, nincs akivel megosztanom mindennnapi mondanivalómat.

Az is igaz, hogy van párom és igazán jó "barátpótló", de vannak dolgok, amiket nem beszélek meg vele. Például Ő maga:)

Azt hiszem, hogy egy bizonyos kor után eléggé nehéz barátot találni. Ennek ellenére bízom benne, hogy mindannyiunknak sikerülni fog:)

2009. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én is így vagyok vele, általánosban tényleg sok barátom volt de a mai korosztályra nem bíznám rá az életemet. Az egyetemen is a kialakult társaságok dominálnak, akivel tegnap beszélgetést kezdeményeztél, az másnap már nem köszön. Pedig nem vagyok barátságtalan ember, sőt van amikor sok mindent megteszek valakiért, aztán csalódás a vége. :(
2009. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!