Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10 napja voltam együtt a...

10 napja voltam együtt a barátommal és védekezés nélkül szexeltünk de nem ment el belém. Utána megjött de kevés volt és csak 2 napig tartott (élénkpiros színű) utána 1 napig barnáztam. Lehetek terhes? Félek! Kérlek SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a menzim elég rendszertelen volt, hogy 1 napig ki kimaradt a két menzim között.Most 7 napot késett.Az elmúlt hónapban 5 és fél kilót fogytam(ennyig még sose)és eléggé stresszes,ideges voltam.Ez mennyiben befolyásolja a menzimet?A menzim előtt 2-3-4 nappal fehéres nyúlós nyálka folyt belőlem amiből arra következtettem, hogy pé-m van de kiszámoltam és nem az volt.A mellemen látszódnak a kék erek,de nekem mindig is látszódott,de most erőssebben.De semmi más terhességre utaló tünet nem jelentkezett még.Tesztet nem merek venni, kérlek segítsetek, hogy tudhatom meg, hogy terhes vagyok e?Nagyon félek, nem szeretnék babát!!!!!
2009. ápr. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem kategoriat tevesztettel, de hamarosan orvosoljak a moderatorok:)

Szoval....Most nem akarok perdeikalni, de ha nem akarsz gyereket, miert SZERETKEZTEK VEDEKEZES NELKUL????

Tudod mit jelentene most egy gyermek? gondolom szazszor lepergett mar benned eleted nagy filmje.

Hidd el tudom mierol beszelsz, voltam igy, de en ugy voltam hasonlo helyzetben, hogy VEDEKEZTEM. (ja es nem 16(!) evesen)

Szerintem meg egy hetet siman kell varj a teszt-el, mert nekem eyszer azt mondta volt a nogyogyasz, hogy az aktus utan ket hetre mutat(hat) a teszt pontos eredmenyt, de megjobb ha 3 hetet varok...

Es igen, amugy keshet attol, mert most roppant ideges vagy, en is az voltam, es mindenfele tunetem volt, persze en nem voltam terhes (vedekeztunk!)

tudod ugye, hogy az elovaladek is tartalmaz spermiumokat? Szerintem mondom (egy heten belul) vegyel tesztet, ha te nem mered megvenni akkor a parodat kerd meg ra. Ha nincs erod egyedul megcsinalni, kerd meg, hogy legyen ott veled. vagy irany a nogyogyasz, de mas nem tudja megmondani a biztos valaszt. Amugy a tesztek is mutathatnak fals(hamis) eredmenyt. A negativ lehet pozitiv, de a pozitiv sosem negativ!

Kivanom, hogy ez orok lecke legyen szamodra(szamotokra), es hogy most meguszd kis joveveny nelkul!

MAjd irj, hogy mi lett, szoritok

2009. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kedves előző válaszoló nagyon rosszul tudja h.nem mutathat hamisan pozitivat a teszt.szülésznő vagyok,és amugy meg igen is mutathat.pl daganatnál is gyakran van megemelkedett HCG szint,amin ugye a teszt működési elve alapul,hogy a hcg szintet mutatja ki.és van néháy olyan teszt,aminél pl ez a határérték nagyon kicsi,és pozitivat mutat tévesen.szóval a legbiztosabb megoldás a nőgyógyász lenne szerény véleményem szerint.remélem nem vársz babát..gondolom ezerszer elmondták milyen nagy felelősség..legközelebb azért csak óvatosan.
2009. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja az előző vagyok,ez hogy igy jött meg,utalhat terhességre és hormonzavarra is,meg arra is hogy még fiatal vagy és ennyire rendszertelen...
2009. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsanat, akkor elnezest kerek...
2009. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én bocsi ha esetleg durva voltam,nem akartam..
2009. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem:) termeszetesen jo neven vettem, hogy szoltal, hiszen Neked tobb a tapasztalatod mint nekem:)


Kerdezo: mi a helyzet?

2009. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!