Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyenek az...

Hogy lehetnek ilyenek az emberek? Van még hova süllyedni?

Figyelt kérdés

A férjem a munkából hazaérve elmesélte, hogy a villamosmegállóban 2 fiatal (magyar)lányt dobált 3 c. lány papírgalacsinnal. Ő mikor odaért rájuk szólt, elzavarta őket, de a többiek szó nélkül nézték az egészet, és volt aki még nevetett is rajta.

Meddig süllyednek még az emberek?


2011. júl. 4. 18:15
 1/5 anonim válasza:
68%

na ezert kell a cigokat sarba fojtani :) ok mindent megtehetnek, mert ok a kisebbeg, jonnek csordaban, na hogy majd mi megmutatjuk... minket meg ki ved meg? SENKI!

Mocskos allam, idiota emberek, akik beengedtek oket az orszagba... gratulalni lehet csak nekik!!


De a kerdesedre valaszolva, eleg melyre sullyednek az emberek. Szerintem, ha azokat dobaltak volna, akik nevettek ezen, utana mar nem nevettek volna... szegyen.


Bocs, hogy ilyen fajgyuloldos szoveget ideirtam, de ez kiborito, bar nem erdemleges foglalkozni vele...

2011. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már szólni sem mernek az emberek :S a sok c. azthiszi mindent megtehet a magyarok meg csak tűrnek de mi vagyunk a hülyék h nemteszünk ellene mert a fejünkre nőnek..vagymár odanőttek:S tisztelet a kivételnek nem akarok rasszistának tünni sőt az sem vagyok de nagyon kevés a normális sajnos :(
2011. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az hogy nem mer szólni, mondjuk rendben. Ki tudja merre bóklászik a többi, lehet jönnének rögtön, és megvernék stb. De hogy még röhög rajta, felháborító szerintem, és végtelen ostobaságra vall.
2011. júl. 4. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
A magyarok csak az ember háta mögött bántják a másikat, a cigányok pedig szemtől szembe.
2011. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:
Na igen, itt nem a romákat kell utálni hanem azokat akik szó nélkül eltűrik hogy a közelükben bárki bárkit megalázzon.
2011. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!