Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm rossz útra...

Egyik ismerősöm rossz útra tévedt! Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Rossz társaság miatt mein kampfot olvasó, zsidógyűlölő ember lett belőle. Én tiszteletben tartom minden ember nézőpontját, de amikor már olyan embereket kíván a halálba, akiket nem is ismer, egyszerűen nem tudom megállni szó nélkül. Mit lehet tenni? Nektek mi a véleményetek?
2011. jún. 29. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem lehet tenni. Vagy rájön magától, és akkor ott leszel és melléállsz (nyilván sokan meg fogják utálni), vagy nem. Ha nem, akkor sem tudod megváltoztatni, nem is feladatod, max. elkerülöd.
2011. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kutyák és macskák válasza:
14%
Nem lehet, hogy csak kinyílt a szeme?
2011. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
kinövi
2011. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem rassz, csoport, szín vagy faj van. EMBER van. Nem hiszem, hogy ezt sokan nem képesek megérteni, pedig olyan egyszerű...
2011. jún. 29. 10:29
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ismertem egy srácot, aki szintén nagy skinhead lett, horogkereszt, minden egyéb kelléke megvolt. Az anyja sokáig mondogatta, hogy ne csinálja, nem lesz ez jó... nem hallgatott rá.

Majd egyik nap az anyja leültette és kirakosgatta elé az anyakönyvi kivonatait a felmenőinek. 100% zsidó volt a srác.

2011. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon tanulságos. Utána mit tett a srá?
2011. jún. 29. 10:32
 7/19 kutyák és macskák válasza:
0%
Ez is egy szempont! Örülök neki, hogy csak jó tapasztalataid vannak! Lehet, hogy a fiatalságod miatt. Nem vagyok fajgyűlölő, a legjobb barátnőm zsidó, a párom pedig cigány származású. De...
2011. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A srác utána a zsidó vallás ultraortodox irányzata felé fordult - nekem ebből az jött le, hogy mindenképp fanatizálható, csak a keret lett más. (Az ultraortodoxok még a "sima" zsidókat is gyűlölik.)
2011. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Egyik ismerősöm rossz útra tévedt! Hogyan segíthetnék neki?"


-> A médiában dolgozik, és így természetesen ő is egy hazug zsidó lett. <-


Amúgy a SS-ben is sok zsidó volt. Sok meggyőződéssel.


A neonácik meg gyökerek. Egy (fekete) brit jamaicai mozgalomban hogy lehet gyűlölni az összes feketét?


Az tény a nem brit feketét az eredeti skinhead-ek sem csípik.

2011. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem a távoli származása miatt utálják sem a zsidót, sem cigányt.

Mert a cigányok 95+% lop, a zsidók 80+% kitúr/kizár minden nem zsidót a jó munka helyekről. Ezért utálják őket.


A Kádár rendszerben a férfi börtönben 85+% cigányok, a nőiben 98+%-ban cigányok voltak.

2011. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!