Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy SP meleg?

Miért mondják azt hogy SP meleg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:30
1 2 3
 21/27 Majercsik Júlia válasza:
100%
Én nem tudom hogy az e,de rühellem ezt a szemetet,és az előttem szólóval eggyet értek mert én tini vagyok és az osztályomból mindenki oda van SP-ért.Csak azt nem értem hogy miért kell ennyire sztárolni őt amikor semmmit nem csinál csak nyávog és ebből is látszik,hogy lehet hogy nem annyira a lányok érdeklik.
2011. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

Ez egyszerű:

Metroszexuális, tehát szinte női szinten ápolja magát (smink stb)

Egy férfival* él együtt (*Számomra fluor sem férfi, ugyanezek miatt)

Kora ellenére a hangja nem mutál, ill. később kezdett el (nem mélyül, ez a herék fejletlenségére utalhat, ami pedig homoszexuális tevékenységekre)

2011. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
38%
Unokahúgomat sokszor kísértem a dedikáltatására. Az én személyes véleményem az, hogy egy alapjáraton rendes gyerek. Valszeg a trend is közre játszik, hogy így kell öltöznie, másként nem tudná eladni magát a nagytiniközönségnek, mint az AFC sem, ahonnan a dobost még régről, volt nagyon jó haverként ismertem... Ős e homoszexuális, sőt... Mégis, hajaz rá a kinézete a muszájért...
2011. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért hülyeségeket sem kell irkálni. Aki tehetséges annak nem kell a mai divat szerint öltözködnie (akármilyen is legyen az), úgyis elismerik.

A kérdésre válaszolva csak annyit, hogy mert aki nem szereti a zenéjét, aszerint úgy néz ki, aki meg szereti, az meg el van vakulva, és nem veszi észre, hogy úgy néz ki.

2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
67%
miért nem az?:PP.. cccööh..xD
2011. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
mert fluor tomi a pasija(vagy fordítva) és egymás kukacát cibálják......,meg rákel nézni árad belőle a melegség
2011. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hadd térjek el egy kicsit fő kérdéstől, egyrészt mert én nem ismerem SP-t személyesen, másrészt mert teljesen egyértelmű, hogy SP csinált sztár. Vajon miért pont ő van ott ahol van, és miért nem bárki más, aki esetleg sokkal férfiasabb jelenség?

Azért, mert a média hátterében irányító pénzes parasztoknak valamiért pont egy ilyen cicafiús emberkére volt szükségük.

Mert a háttérben az egész média, az egész divatipar, és minden ami termékeket juttat el a közönséghez, össze van fonódva. SP ilyen szempontból nézve egy termék, aki köré egész termékcsalád van fölépítve, a beszarós nadrágtól kezdve a kamionos szemüvegig. A srác azért van ott, mert hajlítható, mert megcsinálja amit mondanak neki, még így is, hogy az egész zenészszakma, illetve az ország nagy része őt fikázza - anyagilag bizonyára megéri neki.


Visszatérve, szerintetek miért van az, hogy az elmúlt 5-6 évben az egész magyar popszakma 90%-a eltűnt (olyanok is, akik azelőtt akár évtizedeken keresztül a figyelem középpontjában voltak), és a helyükre ilyen nevetséges embereket raktak, mint például SP, vagy a Fluor? A helyzet az, hogy a média már rég nem a közönség igényeit követi, hanem pont hogy formálni próbálja azt, mindezt pedig felülről irányítják, alaposan megtervezve a folyamatot, hogy az idióta tizenéves a westendbe menjen elszórni apuci pénzét olyan termékekre, melyeknek az előállítási költsége az 5%-át sem teszi ki a bolti árnak.

Még egy: ma Magyarországon egy ember nem attól népszerű, hogy mennyire tud, hanem attól, hogy mennyire nevetséges! - és már nem csak a média hibája, hanem a primitív közönségé is, aki a saját nyomorát azzal próbálja álcázni, hogy még önmagánál is szánalmasabb figurákat nézeget - abba persze nem gondol bele a gyökér, hogy akin röhög, az jól él belőle, míg ő maga minden nap utálkozva dolgozik meg a minimálbéréért.

2011. júl. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!