Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arròl,...

Mi a véleményed arròl, hogy a szlovákok hozzánk járnak vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszik. Jön az országunkba az euro.
2009. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyék! És vegyenek magyar árukat! Járuljanak hozzá magyar munkahelyek fenntartásához! :) Teljes mértékben támogatom, mert így nálunk költik el az otthon keresett pénzüket, így mi járunk jól. Sőt, ami azt illeti, maradhatnának is bevásárlás után pár éjszakát valamelyik szállodánkban, mehetnének fürödni a Balatonra vagy valamelyik gyógyfürdőbe... :P Szóval igen, jöjjenek csak!
2009. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekünk is jó, meg nekik is!
2009. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tade ***** válasza:
100%
es mit szoltok ahhoz, amikor a magyarok jonnek hozzank (szlovakokhoz) sielni :D?
2009. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó akkor meg ti jártok jól rajtunk. Hehe... Persze, ha megtehetném, én is mennék hozzátok síelni, csak sajna nincs rá pénzem. Én úgy gondolom, hogy a turizmus minden országgal csak jót tehet.
2009. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nálatok Magyarországon gyenge a forint, nekünk Szlovákiaiaknak jobban megéri ott vásárolni, mert olcsóbban megveszünk mindent mit itthon. Mindenki jól jár :)
2009. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az egész magyar szlovák ellentétet a politika csinálja. Én Szlovákiai magyar vagyok és én tudom a legjobban, hogy néha a Magy.országi magyarok a legbunkóbbak. Szlovákok közt is van jópár azt meg kell hagyni de minden nemzetiségbe van jó ember és rossz is.


Amúgy meg énis sokat járok vásárolni Magyarba és sokkal olcsóbban megveszem a dolgokat mint idehaza.

2009. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly(előtt) év végén sok magyar, a határhoz közelebb eső nagyváros bevásárlóközpontja kongott volna,ha Szlovákiából nem jönnek át vásárolni. A tavaly Januári 310 Ft-os EUR idején meg pláne. Sok bolt annyi bevételhez jutott, hogy szlovákul beszélő eladót is tudtak alkalmazni, ha csak átmenetileg is.
2010. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!