Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények a Múzeumok éjszakáj...

Vélemények a Múzeumok éjszakájáról?

Figyelt kérdés

Na, most ugye van ez a rendezvény, a Múzeumok éjszakája...

Véleményekre lennék kíváncsi...

-hogy megéri-e?

-mármint nincsenek túl sokan?

-melyik az, ami nagyon tetszett?

-hol voltak a legtöbben?



Minden véleményt, észrevételt szívesen fogadok :)

Köszi :)


2011. jún. 12. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon-nagon jó ünnep! szeretem

Sokan vannak, de kedvesek és vidámak az emberek - ezen az éjszakán, és ezért ez jó. Sőt nagyon sokan vannak, a különjárat buszokra rendszerint nem lehet felférni, de ezen is csak nevetgél mindenki. Érdemes megnézni a programot - és 2-3-at kiszemeleni - mert nem lehet átérni több helyszínre..már 3 is necces.

(Volt olyan, hogy 1 kivételével mind lekéstem:)))

2011. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen egészéjszakás programokat, voltam már múzeumok éjszakáján, mozifanatikusok éjszakáján, fürdők éjszakáján. Eszméletlen jó hangulat van, és bár rengeteget kell sorban állni, mégis nagyon gyorsan elszáll az idő. Ha van egy jó társaság, akkor mindenképp érdemes elmenni.
2011. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó rendezvény!
2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
46%
Egyszer voltam, soha többé.
2012. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért? :/
2012. jún. 5. 17:24
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
Iszonyú a tömeg, mindenütt sorbanállás, nem lehet kedved szerint nézelődni mert sodornak. A helyek jók voltak amúgy de inkább múzeumokéjszakáján kívül nézem meg.
2012. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől féltem... lehet, hogy akkor csak úgy "máskor" nézem meg őket :)
2012. jún. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!