Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen? Ha nem...

Tényleg van ilyen? Ha nem viszed magaddal a blokkot a boltban, akkor valaki felveszi, és azt hazudja, hogy te loptad el a szatyrát?

Figyelt kérdés

Most mesélte egy ismerős, hogy több ilyen eset is volt a T..ban. Ha valaki nem veszi el a blokkot, jön egy "ember", megfogja, és rohan utána, hogy ellopta, amit vásárolt. Mivel nála van blokk, a tényleges vásárlónál nincs, így nem tudja bizonyítani, hogy az övé, ő vette.

Állítólag valaki csak úgy úszta meg, hogy kártyával vásárolt, így tudta igazolni, hogy levonták tőle a vételárat.


Hallott más is ilyen esetről?

Vagy ez is csak urban legend?


2011. jún. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kiröhögném, és mennék tovább.
2011. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy igaz!Hiszen a sok kamera a kasszánál a kasszások melleit figyeli igaz?

Ez csak urban legend meg különben is elég nevetséges.

Jah és a blokkot hord magaddal mert a biztonsági őrök elkérhetik az ajtónál.

2011. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a blokk mindig nálam van, sose lehet tudni, mikor kell.

Múlt hónapban kénytelen voltam visszavinni egy sajtot az egyik üzletbe, mert romlott volt, és blokk nélkül... Ugyebár.

Egyszer hagynám ott, biztosan besípolok az ajtónál, aztán lehet magyarázkodni.


Ma hallottam, és érdekelt, ki mit gondol. Ennyi. :)

2011. jún. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!