Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakivel interneten...

Ha valakivel interneten beszélek pl. msn-en azon hogy láthatom hogy ha csak tettei hogy akar beszélni velem meg haverkodni, valójában meg utál?

Figyelt kérdés
Mik utalhatnak erre?
2011. jún. 4. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálja akkor semmi. De én még interneten sem beszélgetek olyanokkal akiket utálok.. annak mi értelme?
2011. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
miért tettetné akárki is hogy beszélni akar veled msn-en ha utál??
2011. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem ha peldaul valaki bir teged akor rak hangulatjeleket mert nekem volt ojan hogy egy lany csak irt ieneket hogy ok ,jo ,en nem, vagy mneg ha te meg kerded szia hogy vagy? o igy valaszol szia jol esetleg nem kerdi meg hogy te hogy vagy akor az tuti h nem bir vagy ugy kerdi meg h nem tesz ? jelt
2011. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem ráírok aztán ő válaszol de úgy normálisan ahogy másokkal úgy nem beszélget el velem.
2011. jún. 4. 22:55
 5/6 anonim válasza:
Ha rosszul csiálja, akkor felfedezhetsz egy kis nemtörődöttséget a válaszaiban, vagy esetleg túl ''nyalizós'' vagy egyetértő...
2011. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ráírtál, és válaszol, az ok, de legközelebb várd meg, hogy Ő rád ír-e. Akkor biztos, hogy kedvel.
2011. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!