Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért éreznek kényszert arra...

Miért éreznek kényszert arra a pasik, hogy "jópofizzanak" egy vadidegen csajjal?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, még véletlenül sem a kultúrált ismerkedésről, beszélgetésről vagy udvarlásról van szó (intelligens,udvarias srácok valahogy nem bírnak megtalálni, vagy túl félénkek), és nem is akarok általánosítani, tudom hogy ez csak egy réteg.


Megyek az utcán, és nap mint nap beszólogatnak, vicceskedő (ami csak szerintük humoros) megjegyzéseket kell hallgatnom bunkóktól. Ha van köztetek ilyen pasi, kérem válaszoljon: miért jó ez nektek, pláne ha látjátok hogy az illető lány a búsba kíván titeket?

Nem öltözök és nem viselkedek k*rvásan, lassan már szemkontaktust sem veszek fel senkivel, az anyaföldet bámulom, és mégis. A minap vettem egy pólót, amin egy nagy lóf@szt mutató kéz van (a póló elején és hátulján is), hátha nem találnak meg a bunkók, mert leveszik, hogy elegem van az emberekből:D De ez sem használt. MI A JÓ ISTENT CSINÁLJAK MÉG, HOGY LESZÁLLJANAK RÓLAM? Bocsánat, de nagyon ki vagyok akadva:D Nincs nap, hogy ne kellene végighallgatnom 3-4 "szióka cicukámat", vagy egyéb roppant intelligens bókot vagy idióta poént, minden kib@szott nap megtalál valami troll. Az igazság az, hogy nem is igazán érzem magam biztonságban, mivel verekedni nem tudok, és összesen 160cm vagyok (bár lehet hogy egyszer Holdig rúgom valakinek a heregolyóit), de nem is vagyok a tettlegesség híve. Nem testhezálló (rám 1-2 számmal nagyobb pólók) pólókat hordok, hosszú bő farmerrel, vagy földig érő fekete szoknyával. Mégis mit kéne csináljak, mit kéne hordjak, hogy végre békén hagyjanak?

Lányok, hasonló helyzetben: Ti ilyenkor mit reagáltok? Nincs bennetek félelemérzet, ha egy nálatok 2x-3x nagyobb barmok (neadjisten cigányok) szólogatnak be?

Elnézést a pallérozatlan stílusért, de 1:késő van, 2: tényleg rohadtul zavar, már-már ijesztő a dolog.

Bármilyen tippet, tanácsot szívesen fogadok:)


2011. máj. 28. 01:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve, szólj vissza nekik valami megalázót pl.: ilyen szöveggel sosem lesz barátnőd és a többi....
2011. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az egyszerű, primitv, ösztönös automatizmusok által irányított lények így fejezik ki az ahhoz fűződő bizalmukat, hogy általad esetleg a SAJÁT KIELÉGÜLÉSÜKHÖZ juthatnak (ami nyugtatja őket egy rövidebb időre).


Röviden: egyszerű állati ösztön.

...

Én férfi vagyok, de belegondoltam már egy párszor, hogy milyen érzés lenne, ha minden primitv állat rám akarna mászni és közeledni próbálna hozzám az állati vágyától vezérelve.


...

Más:

Ezért mondja a zsidó az imádságában: "Köszönöm Uram, hogy nem teremtettél nőnek."

2014. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!