Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért törlik magukat az...

Miért törlik magukat az emberek az IWIW-ről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem divat.
2011. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért, mert mióta a Facebook magyarul is elérhető, inkább az lett a népszerűbb, már a csapból is az folyik, hogy minden és mindenki fent van a FB-n....

Na meg az iwiw a sok újításával, elég sok tagot szintén "elüldözött", netalán épp a másik közösségi portálra zavart. :)

Van, aki elvből nem is regisztrál be ezekre az oldalakra, lenyomozás, adatok kiszolgáltatásának elkerülése végett.

Szóval konkrét válaszom nincs, csak leírtam, ami eszembe jutott a kérdéssel kapcsolatban.

Ja még annyi: én fent vagyok mindkét helyen, az iwiwen 2006. óta, a Facebookon pedig csak tavaly regisztráltam be, kb annyiban merül ki az iwiw-es "jelenlétem", hogy naponta, kétnaponta felnézek, van-e üzenet, vagy valami..

Feleslegesnek tartom már a két helyen való létet, de egyelőre hagyom ott is az adatlapom, meg a másikon is. :)

2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert kezdenek rájönni hogy a zsiwiw egy semmire se használható funckiótlan szar oldal, ami csak az ember idejét fogyasztja...
2011. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem töröltem magam, de a sok hülye körlevél miatt már nem léptem be legalább 3 hónapja, pedig mindig figyelmeztettem a küldőt, hogy ha mégegyet küld, akkor törlöm az ismerőseim közül, ne legyen idióta, hogy elhiszi ezeket a hülyeségeket. És küldenek másik körlevelet, b*zmeg.

Nem is tervezem, hogy akármikor is bejelentkezek, mert egyáltalán nem hiányzik.

2011. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert uncsi, már én is gondolkoztam h törlöm magam onnan. csak akkor lépek be, ha levelet kaptam
2011. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

ez egy öngerjesztő folyamat, minél többen regelnek fészre, annál kevesebben látogatják az iwiwet.....és minél kevesebben vannak iwiwen, természetesen annál néptelenebb, és ez csak további ösztönzés arra, hogy regelj fészre, ha iiwen így se úgy se látsz életet....



a "zsiwiwes" válaszolónak meg annyit üzennék: miért teszerinted a fészbúk az jobb????

2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A "zsiwiwes" válaszoló vagyok.


Egyik sem jó semmire - mindegyik ugyanakkora kalap szar. Teljesen mindegy, melyiket vizsgáljuk - zsiwiw, rajvip, Failbook - mindegyik egy funkciótlan, hasznavehetetlen selejt, semmi valós tartalom nincs bennük. Arra jó hogy másokat "megbökj" meg lájkolj...

2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert borzasztó lassú, és unalmas.
2011. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az iwiw lassú, bárki lenyomozhat rajta bármit, és csak üzenetküldésre jó.a facebook tele van buta játékokkal alkalmazásokkal, lehet böködni, like-olni, kínai arab stb. ismerősöket szerezni, ezért érdekesebb.
2011. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!