Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire utalnak ezek? (Kérdésed...

Mire utalnak ezek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Hogy ha akivel interneten beszélek mindig lemegy köszönés nélkül meg magától nem ír semmit soha vagy alig ír, csak válaszol normálisan ha kérdezek valamit. Meg ha élőben is ilyen.
2011. máj. 13. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Várd meg míg ők is érdeklődnek irántad. Ne csak te kérdezgess mindig

(én is jártam már hasonló cipőben. én ott abbahagytam mikor nem kérdeztem és ő sem írt nekem semmit, na akkor azt mondtam itt van vége. az viszont kizárt, hogy nem kedvelt mert hónapokig beszélgettünk úgy hogy általában én löktem neki a sódert. bár ki tudja lehet tényleg csak kényszerből beszélt velem.)

Vagy a másik az lehet, hogy nem olyan ember az, akivel megtaláltok a közös hullámhosszot. ez is ritka, aki megtudja érteni magát a másik emberrel.

2011. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy arra, hogy o ilyen szemelyiseg (csak akkor szol, amikor kerdezik) vagy te nem erdekled es tehernek erzi a veled valo kommunikaciot, de nem akar megserteni. Mikor eloben talalkoztok, csak latod, hogy veled ilyen csak vagy massal is. Mert ha massal is, akkor ilyen a szemelyisege. Szerintem nem erdekled, kulonben koszonne, de lehet, hogy szimplan bunko. Miert baratkozol vele?
2011. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!