Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen alkoholizálós játékot...

Milyen alkoholizálós játékot játszottatok már?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg hogy minél mozgalmasabb legyen, és üssön. :)
2011. máj. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

alkoholi :)

[link]

2011. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
alkoholista dartz: kijelöltök egy mezőt, abba kell beletalálni. akinek nem sikerül az iszik:)
2011. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még soha. :) Mindig egy ember mond valamit (pl én még soha nem csókolóztam velem egyneművel) és aki már csinálta az iszik. Ez azért is jó mert jobban megismeritek egymást. Mi osztálykirándulásokon játsszuk ezt :P
2011. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ahhoz játszani? Csak elveszi az időt az ivástól. Én csak egy dologra figyelek egyszerre, és azt igyekszem jól csinálni. Ha iszok, akkor iszok... megyek is a konyhába a pálinkáért. Nektek pedig jó játszódást! :-)
2011. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
néztük a family guy-t és amikor valami vicces dolog történt ittunk egy felest ! a végén meg vödörbe hánytunk és megnéztük ki hányt kevesebbet, aztán bele hempergettük a macskát és elaludtunk volt aki a wc mellett volt aki az udvaron.
2011. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dallas party.


Elvittünk egy részt a Dallasoból egy buliba és megnéztük.

Ha a filmben isznak vagy telefonálnak akkor meg kell inni 2dl sört vagy 1dl bort vagy feles töményt legkésőbb a következő ilyen jelenetig.


Az elején persze nagy volt a höbölgés, hogy "mikor iszunk már!", de aztán egy se tudta végig inni.

A legtöbben azon részen hullottak ki, amikor az olaj vállalkozók bálja volt. :)


Életem legjobb bulija volt, de akik nem adták fel időben azok ájultra itták magukat.

Tudni kell időben feladni. :)

2011. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nézed az így jártam anyátokkal c sorozatot

onnan a But um ... ivós játékhoz hasonlót csináltunk már

2011. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!