Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az öregek mindig hova sietnek...

Az öregek mindig hova sietnek annyira a városban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy sietnek, hisz már nincs túl sok nekik.
2009. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat az en 72 eves nagymamam aki mellesleg felnevelt 2 gyereket, ellatta a beteg ferjet az utolso eveiben, es meg engem az unokajat is felnevelt, o peldaul azert siet, hogy mire en hazaerek a munkabol addigra mindig meleg kaja legyen az asztalon vagy eppen hogy elhozza a DEDunokait az ovibol/sulibol,vagy susson nekunk valami finomat, es ha eppen ezek kozul egyik sem, akkor a tobb szaz negyzetmeteres kertbe megy kapalni.

Nem tudom miert kell folyton az oregeket b@sztatni, majd szivesen megneznelek titeket, hogy ha vegiggurcolted az egesz eletedet (nem egy szg mellett, hanem kapa meg aso mellet!) mellette megeltel haborut, meg mindenfele politikai viharokat, es az oregkori betegseg sem kerulnek el, akkor majd nem orulnel-e annak az ulohelynek a buszon!

Remelem akik mindig beszolnak, meg ilyen gyoker kerdeseket tesznek fel, azert majd megerik es elmondjak a velemyuket akkor is!

2009. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, nem tudom a kérdező micsoda nyugdíjasokat ismer, mert az én rokonságomban egy sem kap 100nál több nyugdíjat, ráadásul a nagynéném is 120at kap, pedig nagyfőnök volt egy neves állami cégnél 30 évig.
2009. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
én csupán megindolkoltam hogy mit idegeskedik az összes,amit meg írtam az nem hivatali titok mert neten is fenn van több hírportálon is ez az információ.
2009. márc. 12. 06:13
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

23:12 - esnek: szívemből szóltál!

Köszönöm.

Én is így gondolom.

2009. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdezőnek:

Ha saját magad megindokoltad az állításodat, akkor minek kérdezősködsz tulajdonképpen?

Ráadásul nem kellett volna odaírni az egyik kommentedbe, hogy postás vagy,mert így mindenki arra gondolt, hogy elsőkézből tudod, mennyi az "átlagnyugdíj" és azt fecseged itt ki - elég primitív módon...

De hogy igazodjak a honlap arculatához:

Hova sietnek?

Ahova Te: A DOLGUKRA!!!!

2009. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

A dialógusban a kérdező kommentje, amit már a moderátorok azóta töröltek, kifejezetten rosszindulatú, valótlan állítás! Csupán csak hangulatkeltő, gyűlölködő és hazug!

Már a kérdés feltevése is provokatív, de úgy látom, hogy találtál partnereket, akik nem gondolkodtak el a kérdésen, és meglehetősen bárdolatlan válaszokat adtak.

Ez Őket minősíti!

Hogy hova sietnek mindig? Hát nem mindig!

Van aki siet, mások nem. Mint a fiatalok! Számtalan oka lehet a sietségnek.

Például: Amikor kicsi voltál, és beteg, akkor a nagymamád hozzád sietett!

Nem sorolom tovább.

2009. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
kár hogy sose volt nagymamám,és családom se
2009. márc. 15. 14:22
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz, másik orvoshoz, gyógyszert kiváltani, az unokára vigyázni, bevásárolni, haza, mert jön a postás a nyudíjjal, a mellékállásába, a mellékállásából haza a családjához, postára a csekket befizetni, a kutyához haza, a postára megint, mert nem volt otthon, amikor ajánlott levelet hozott a kézbesítő, új ruhát venni, mert a régi leesik róla .... folytassam?
2009. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bárkire ráillik, nem kell ahhoz öregnek lenni, max. nem szabóval csináltatok ruhát, mert örülök, ha a turkálóra telik....

28 / nő.

2009. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!