Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a fiú, akit gitározni...

Ki az a fiú, akit gitározni láttam Pécsett?

Figyelt kérdés

Ma voltam kirándulni Pécsett - ami egy lélegzet-elállítóan szép hely - és a főtéren láttam három fiút. Az egyik gitározott. Feketehajú volt és alacsony vékonyka. Fekete gitárja volt. Énekelt is valamit és egészen jó hangú. Az egyik haverja hosszúhajú, nagyobbacska. Olyan 17-19 év körüliek lehettek.

Örülnék, ha segítenétek megtalálni, hogy ki is az. A válaszokat előre is köszönöm! :D

L/17


2011. máj. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

hm...megyek itt kerdesrol kerdesre, es azt latom hogy a lanyok itt lattak, ott lattak pasit, ezt meg azt csinalta, es hogy tudnam megtalalni? hat kerem...miert nem mentek ti oda felszedni? megszolitani.


en ugyan pasi vagyok de en se vagyok valami ramenos, de neha olyan jo lenne tudni hogy a korulottem levo lanyok mit gondolnak, mit akarnak...mert neznek, es lehet hogy ott van a fejukben hogy uuuu de orulnek ha megszolitana. ne csak varjak a sult galambot, hanem szerezzek is meg.

2011. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, ne haragudj, de nem a fiúk dolga kezdeményezni? Szerintem meg inkább ti várjátok a sültgalambot. Nem mertek kezdeményezni szóval ne hárítsatok a lányokra. Ennyi az off, kedves kérdező, én sem tudom, hogy kik lehettek, de mi nemrég voltunk osztálykirándulni Pécsen és én is láttam őket:)

16/L

2011. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a következtetés?

A fiúk és a lányok egyaránt várják a sült galambot:D

Amúgy pécsi vagyok, de még életemben nem láttam őket, mondjuk mostanában nem járok a belvárosban.

2011. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
emberek! ugyan miért lennének mások a lányok, mint a fiúk? sokakban él az a kép, hogy "mert azok a csúnya fiúk csak azt akarják", na én ezt élő példákkal olyan tökéletesen meg tudom cáfolni, mert a lányokat felülmúlni nem lehet, és ugyan min kattogna az agyuk folyamatosan? annyi a különbség, hogy jóval képmutatóbbak
2011. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kedves válaszoló, ne haragudj, de nem a fiúk dolga kezdeményezni?"


XXI. század, már egyik lány se hercegkisasszony, le lehet szállni a Földre, és megemelni a seggeteket.

Vagy lehet elszalasztani a pasikat, és aztán utólag rájönni, mit b@sztál el, és gyakorikérdéseken keresgélni őket... hajrá!

18/F

2011. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De most mit kell minjárt pattogni? Szerintem normálisan válaszoltam. Az, ha egy lányt nem vagy képes megszerezni mert lusta vagy hozzá akkor meg is érdemled. Ne várd el, hogy majd odajönnek hozzád azt ők szednek fel, mert ha ez mégis így van akkor aztán férfi vagy a javából. Én nem azt mondom, hogy egy lány nem kezdeményezhet, csak az a probléma, hogy kb. egy fiú se akar már semmit tenni.

16/L

2011. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Régen szégyen volt ha egy lány ment oda a fiúhoz. El vagytok tunyulva és elvárjátok, hogy a sültgalamb a szátokba repüljön... :D
2011. máj. 13. 12:52
 8/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem szégyen kezdeményezni. Csak mellékesen jegyzem meg a válaszokat olvasva.


Miért kérdezed ezt tulajdonképpen? Remek oldal lehetne a gyik.hu ha mindenki elgondolkodna ezen mielőtt kérdez. Te miért kérdezed? Csak kíváncsiságból vagy össze szeretnél jönni vele? Vagy más oka van?


Ha össze szeretnél jönni vele: Milyen messze laksz Pécstől? Ha közel nincs gond, ha messze... Akkor nem javaslom. Persze ez helyzettől függ.


Pécsi ismerősöm nem látta még őket.

2011. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!