Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen öngyilkossági módszer?

Ilyen öngyilkossági módszer?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek őrültnek, csak könyvet szeretnék írni, ahhoz kell a kérdés (illetve a válasz).

Mi a módja annak az öngyilkosságnak, ha valaki megpróbál öngyilkos lenni, de - panelházban lakik -, és a szomszédban élők közül is valaki égési sérüléseket szenved ennek következtében? Valami gáz kinyitása, vagy hasonló lehetővé teszi ezt? (Az hogy felgyújtja a házat nem megoldás, mert nem tudatosan akar ártani a szomszédainak, de azért az belefér, hogy nagyon felelőtlen, akiről szó van.) Szívesen várok ötleteket, de légyszi vegyétek komolyan, és ne hülyéskedjétek el.


2011. máj. 7. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem simán felgyujthatja a házat, hiszen nem arra gondol az öngyilkos, hogy a szomszédjának árt-e. A gázkinyitás a felgyujtáshoz kell, önmagában nem okoz égést.
2011. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanra tudok például gondolni, hogy a sütőben kinyitja a gázt és odahajol beszívni de amikor összeesik úgy marad a gáz. Amikor hazajön valaki és felgyújtja a villanyt berobban a gáz. (Az elektromos világítás begyújthatja a gázt ha túl sok van a levegőben, de csak a felkapcsolás pillanatában) F/18


Amúgy érdekel, hogy mit írsz, ha gondolod írj rám privátban.

2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Arammal akar vegezni magaval, de a rajta levo ruha (valami szintetikus) is begyullad rajta, miutan mar meghalt, es ez felgyujtja a lakast?

(opcionalisan, elotte kemenyen leissza magat valami tomennyel, hogy legyen batorsaga, es az is segit a ongyulladasban?)

2011. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
De nyugtass meg, hogy tényleg csak a könyvhöz kell, nem pedig valódi szándék. Mert már sajnos annyira őrült van, aki nem foglalkozik mások épségével.
2011. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

IGEN, VALÓBAN KÖNYVHÖZ KELL. Nem bántanék semmit.

Viszont úgy látszik, egy lényeges elemet nem írtam le Nektek: hogy ő maga NEM HAL MEG, és ez nagyon fontos. Ugyanis a könyv az utána lévő életéről szól.

Annak, aki írta, hogy írjak privátot, még meggondolom, de egy ideig még érlelődik az ötlet. Minden esetre köszönöm minden válaszadónak.


Szóval neki magának is életben kell maradnia.

2011. máj. 7. 16:23
 6/8 A kérdező kommentje:
*senkit
2011. máj. 7. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Akkor amit én javasoltam kifejezetten jó: nem hal meg, csak elkábul a gáztól és kórházba kerül. Viszont a kiérkező mentősök felgyújtják a villanyt(a család tudomást szerzett a kisérletről egy túl hamar kézbesített búcsúlevél miatt és ők értesítették a mentőket.), emiatt berobban a lakás. A főszereplő csak súlyos sérüléseket szenved, viszont a szomszéd, vagy pl az egyik mentős meg is hal. De ha megírod így a könyvet, aztán mégse tetszik, akkor ezt a részét bármikor simán át tudod írni...
2011. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm... nem rossz. köszönöm. azért még szívesen hallgatok másra is.
2011. máj. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!