Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Budapestről?

Mit gondolsz Budapestről?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem budapesti emberek véleményére vagyok kiváncsi
2011. máj. 2. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Eddig nem csalódtam az ott vásárolt drogokban
2011. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyes véleménnyel vagyok...Egyrészt szeretem,mert sok az ember,az esemény,minden ott történik,nagy az élet,a pezsgés,ez részben vonz.Mindemellett gyönyörű helyek,műemlékek,épületek,stb vannak,a legszebb Parlamentről már nem is beszélve...Másrészt viszont sok a hajléktalan,a falfirka,a kosz és egyes helyeken csak a betontenger van,amiben nem tudnék élni.Nyíregyháza külterületén élek,erdő mellett...A,,szabadságot",vidéki életet,nyugalmat,természetet nem tudnám feladni.
2011. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nagy a tömeg

kaotikus a közlekedés

büdös van

nem biztonságos

sok a nagyon buta ember

barátságtalanok az emberek

nem törődnek egymással az emberek.


Persze vannak szép helyek ,de azok meg drágák nagyon.

Nem becsülik meg azt amijük van az emberek.


Lehet lepontozni sajnos így látom Budapestet egy megyeszékhelyről.Persze az éremnek 2 oldala van mindig amit én nem láthatok mert én csak látogatóba járok fel.

2011. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de csak így, h nem lakok ott, hanem csak rendszeresen tiszteletemet teszem pár napra.
2011. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
olyan, mint a zsiráf az állatkertben: szép, szép, érdekes, emgnézem, de a mindennapokban nyűgös lenne vele (itt: benne) élni :) éjszaka nagyon szép a belváros, mert nem látszik a kosz, csak a fények. egyébként meg vannak szép részei, amik nappal is tiszták, rendesek, de én nem tudnék ott élni.
2011. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltam Pesten pár napot tavaly nyáron. A tömegközlekedés elég jó, nem értem miért szidják. A volnános helyközi járatok nem mennek minden 5. perceben. Ismerek olyat akinek 30-60 percenként indul járata hazafelé. A vonat se különb, de az nem is megy mindenfelé.


Jó hogy sok bolt van, az egész Westendet bejártuk és ott több ruházati üzlet van mint felénk a szomszédos városban.


Vezetni nem vezettem Pesten de anagy forgalom volt,nem is túl gazdaságos araszolgatni autóval a belvárosban. Egy külső kerületben voltunk, ott a főúton még elmentem volna autóval de kilométereket nem mentem volna el a belvárosig.


Pesten csak kertvárosi részen laknék és csak különálló családi házban.

Az albérlet nagyon drága ott, úgyhogy nem valószínű hogy fogok Pesten élni. Egy havi fizetés harmada nem elég az albérletre.

2011. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem szeretem.

Büdös, koszos, hangos, tele van bunkókkal, betonnal, csövesekkel, szocikkal és liberálisokkal.

Igyekszem a minimális időt ott tölteni, ha fel kell utaznom.

2011. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes. Szeretem is, meg nem is. Most itt persze nem a turistalátványosságokra gondolok főleg, hanem a mindennapok Budapestjére. Amúgy laktam ott fél évet, egy időben ott dolgoztam. Nem tudom azt mondani, hogy szeretem, de azt is, hogy nem szeretem. Volt sok pozitív élményem, de negatív is. Anno a VII. kerületben laktam, hát oké, nem a legszebb környék volt, de mégis az hiányzik kicsit. Azok a céltalan csatangolások. Az én Budapestem igazából a Keleti és a Blaha között van, ott minden kis utcát ismerek és szeretek, mert ott éltem, ott jártam-keltem, és ha néha napján Pesten járok, mindig rászánok egy órácskát, hogy ott csavarogjak. Még a munkahelyem is ezen a vonalon volt :) Nem egy hatalmas terület, de ezt a részt valahogy nagyon szeretem. Emlékszem, anyukám hogy aggódott miattam, amikor hajnali kettőig dolgoztam, és éjjel egyedül mentem haza, mert hogy "milyen rossz környék", de nekem soha semmi atrocitásban nem volt részem.
2011. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!