Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen levelezőtárskereső...

Milyen levelezőtárskereső vagy barátkereső oldalt ismertek?

Figyelt kérdés
Nem társkeresőre gondoltam.
2011. máj. 2. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most már nem léteznek levelezőtársak, legalábbis a szó igazi értelmében vett levelezőtárs.

Sőt, én még barátkozós oldalról sem tudok. De ha hallasz róla, akkor szólj:)

2011. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyart nem tudok sajnos, de külföldi akad egy pár. Pl. a FriendFinder, itt lehet barátokat is keresni. Levelezőtársas oldalból meg nagyon sok van, nekem ez a kedvencem: [link]


Illetve tudok mégegyet, ez kimondottan postai levelezés, és ráadásul magyar is. A Duna tv teletext oldalán van levelező rovat, már nagyon nagyon régóta, és szerintem még mindig működik. Ott vannak levelezőtárs hirdetések, névvel, címmel, rövid bemutatkozással. Nem tudom már, hogy hányadik oldalon van, de azt hiszem, talán az 520 körül lehet.

2011. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kiskacsa2 válasza:
www.mozogjunkegyutt.hu - barát kereső oldal, szerintem nagyon jó, érdemes ellátogatni az oldalra. :)
2011. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!