Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megkeresni így,...

Érdemes lenne megkeresni így, mint régi ismerőst?

Figyelt kérdés

A 20-as éveim elején elkezdtem kontaktlencsét hordani, ezért évekig jártam rendszeres kontrollra egy szemészorvoshoz. Empatikus, lelkiismeretes, nagyon jó orvos, és érdekes módon már az első pillanattól úgy viszonyult hozzám, mintha régi ismerőse lennék. Sokszor éreztem úgy, hogy valamiért rám különösen odafigyel.


Néha szerintem mindannyian érzünk olyat, hogy egy tök ismeretlen embert azonnal megkedvelünk (egyesek szerint azért, mert előző életünkben fontos személy volt), és szerintem ő valahogy így lehetett velem. Persze a szimpátia hamar kölcsönössé vált, és nagyon jókat beszélgettünk a kontroll-alkalmakkor, de csak akkor. (Egyébként mindketten nők vagyunk, ő olyan 10 évvel lehet idősebb.) Ez évekig ment így, aztán hirtelen ötletből megműtettem lézeresen a szemem, és utána nem mentem többet.


Sajnos a szemműtét nem ígért örök életre szóló eredményt, így most, kb. 10 év elteltével, újra kontaktlencsére szorulok. Időközben Pestről egy másik városba költöztem, és találtam is helyben egy jó szemorvost. De eszembe jutott, vajon mi lehet az egykori orvosommal? Interneten rákerestem, még mindig ugyanott dolgozik, és nagyon sokan járnak hozzá. Sajnos most már túl messze van ahhoz, hogy újra a kontroll-orvosom legyen, de járok néha a fővárosban. Mi volna, ha beugranék hozzá, csak úgy, egy pár mondatot beszélgetni? Hülyén jönne ki vajon, vagy örülne neki? Mit gondoltok?


2011. ápr. 22. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem haragudna érte, bár valószínűleg meglepődne.

Én magamat ismerve nem keresném meg, de te láthatóan más beállítottságú vagy.

2011. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. ápr. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!