Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez most hogy van? Találtam...

Ez most hogy van? Találtam egy munkalehetőséget a közelben ami tetszene, de nincs telefonszám és e-mail cím se. De?

Figyelt kérdés

nem is ez a lényeg, a cím az megvan adva . na a lényeg,hogy

ez van írva a hirdetéshez :


szállodai portás, recepciós (pályakezdők jelentkezését várják)



Feltétel érettségi, ill. valamilyen vendéglátó, vagy idegenforgalmi végzettség.



nekem van vendéglátói végzettségem ( pincér -felszolgáló) .


de van egy menedzserasszisztensi is , ami meg jó a portás , recepciós dolgokhoz...


na most a kérdésem lényege, hogy miért az van oda írva a feltételhez hogy


Feltétel érettségi, ill. valamilyen vendéglátó, vagy idegenforgalmi végzettség.


valamilyen vendéglátói végzettség? miért nem az , hogy recepciós végzettség vagy valami?


akkor most nekem ugye megvan a pincér -felszolgálói végzettségem is ( az is valamilyen vendéglátói végzettség)


akkor most erre jelentkezhetek? nem akarom , hogy teljesen hülyének nézzenek , hogyha odamegyek, egy pincér-felszolgálói végzettséggel és recepciósokat keresnek végülis... nem értem miért van így írva.


azért jelentkeznék erre mert ez itt van a közelben, és ennél nem kérnek gyakorlatot sem...


szóval mit csináljak?


köszi


2011. ápr. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nyugodtan jelentkezz....(ez nem kerül pénzbe), "próba szerencse"!

(tapasztalatom szerint, úgy is, több jelentkezést összevárnak, majd abból "csemegéznek". ( a legkevesebb fizetéssel beérőt, de a legnagyobb szakmai tapasztalattal rendelkezőt, min. az angol nyelvet jól beszélőt választják)

2011. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is feltétlenül jelentkezz
2011. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!