Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig zárkózott voltam,...

Eddig zárkózott voltam, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, eddig nagyon zárkózott voltam, nincsenek barátaik, csajom, kedvenc filmem,zeném,sztárom,stb.., nem ismerem a divatot, hogyan kezdjek el barátokat szerezni?
2011. ápr. 12. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

kapcsolódj be az osztályközösségbe,vegyél részt a közösségi feladatokban,a rendezvényeken.Az interneten nézd ki a fiú divatokat,de inkább próbáld megkeresni a saját,egyéni stílusodat:) Menj el nyugodtan ruha boltba,plázába és nézelődj,akkor biztosan megtetszik valami:)Nézz ki egy lányt és próbálj felé közeledni,legyél kedves és tapintatos + érdeklődj minden iránt.A TV-be nézzél filmeket vagy az interneten.

Sok jó zene van a youtube-on is:D (sok kérdés van,hogy mi a kedvenc zenéd,ott sokat linkelnek)

Mindent bele,legyél határozott!;)

2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Úgy is elkezdheted, hogy először kiválasztasz egy fiút, akit szimpatikusnak gondolsz. Próbálj először egy fiúval kicsit összebarátkozni. Ha már van legalább egy haverod, akkor már könnyebb lesz a második, a harmadik,... fiúval ismeretséget kötni. Ha már van egy csomó haverod, akkor onnan már könnyen fog menni a csajozás is, mert a többiek visznek magukkal. Csak az első lépés megtétele a nehéz. A többi már majd jön magától.
2011. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hidd el,túl leszel ezen a krízisen,és azon kapod magad,hogy

minden megy magától.

Ne akarj más lenni,csak mert mások olyanok.Hidd el a divatmajmokat mindenki messziről elkerüli.Már tuti van egy lány,aki csak rád vágyik.

2011. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!