Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nőként meddig lehet elviselni...

Nőként meddig lehet elviselni az "ügyeletes dekoráció" szerepét?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a munkádban állandóan zrikálnak, cseszegetnek, nem ismernek el, de ha valami összejövetel, állófogadás...stb van, akkor neked egyből menned kell, mert jól nézel ki. Nekem már elegem van ebből, el is döntöttem, hogy az idei nagy világtalálkozóra nem is megyek el. Énvelem ne villogjanak a külföldi vendégek előtt, hogy itt a fiatal, csinos üdvöske. Olyan mintha azt mondanák rám folyamatosan, hogy buta de szép...
2011. ápr. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vállalnám, ha alaposan megfizetnék.
2011. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ideig-óráig el lehet viselni, nem mondom. De három éve már ez megy mindezt havi nettó 80 ezerért, és elvárják, hogy legyek csinos, meg ellátnak egy rahedli munkával. ha olyan szarul végzem a munkám, akkor miért adnak ennyit? Ráadásul legyek csinos ennyi fizetésből. Mire mindent kifizetek elmegy 50 ezer forint és akkor még egy szelet kenyeret vagy egy tangát sem vettem.
2011. ápr. 11. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Háromszor ennyi pénzért befognám a pofám de most már elegem van.
2011. ápr. 11. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rád szorulnak, kihasználhatnád és fenyegetőzhetnél a felmondással.
2011. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!