Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik hülyének az...

Egerecske kérdése:

Miért nézik hülyének az embert, azok akik a pályaudvarokon kéregetnek?

Figyelt kérdés
Én nem mondom hogy nincs olyan aki valóban elhagyja a pénzét amiből a vonat jegyét fizetné, de hát én kb 10 éve utazom ugyanazon a részen nap mint nap, és érdekes h a kis fiatal lány , egyik napon és a másik napon is elhagyta a pénzét, nem tud haza menni,, stb,, és úgy megjátssza,, ha látnátok azt a kétségbe esett arcát,, persze a szegény turista aki arra téved lehet h megsajnálja ,, de én tudom hogy merre hány méter. És szerintem az se véletlen hogy a kis csini csajszika kéregeti a jegyek árát.
2011. márc. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik hülyének, nem rád pályázik, hanem az átutazókra, akik még nem ismerik őt.
2011. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenen csak akkor akadok ki, amikor gond nélkül be tudnak jönni az, egyébként csak jeggyel elérhető részre, hogy elhagyta a pénzét.


Sajnálom őket, meg valahol megértem, meg lehet egyszer én is kénytelen leszek kéregetni, de azért az már poén, hogy vesz jegyet, hogy bejöhessen a vonatra kéregetni.

2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szemetseget csak überellni tudja az a nyeszlett kis qva aki a keletiben egesz nap kereget,"beteg gyerekeknek", annyit adtak az emberek neki hogy azota mär divatos cuccokba järkäl,es minden äldott nap ott eszi a penesz, es tuti hogy összejätszik a zsernyäkokkal, remlem egyszer valaki ugy hätbabaxa,hogy minden foga kiesik. Bevägott egy pär külföldi szöveget, csak hät mär ök is tudjäk a szitut.

"jajj adjal mär,csak egy kicsit,bärmennyi jo, beteg gyerekeknek, van nälam igaolväny-meg tudom mutatni, jo helyre fog menni,be van kameräzva az egesz keleti,nem vagyok csalo"

csak egy tetves ri.ancz

2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hulyenek neznek mindenkit, akit be tudnak csapni.


Egyszer villamosmegalloban vartam. Oda jott egy fiatal, jol apolt, oltonyos (!) ferfi, hogy adjak neki penzt. Nagyot neztem...


Masik esetben egy feltehetoleg drogos lany keregetett (nagyon ugy nezett ki es azt ismetelgette, hogy gyogyszerre kell neki a penz).


Csovesek naponta keregettek. Borzaszto volt.


Mar nem utazom tomegkozlekedessel es SENKINEK nem adok mar...

2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, amikor ugyanaznap kétszer is megpróbál megetetni...
2011. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer bezabáltam.

Árpád hídon vártam a buszom, csajszi kért pénzt, adtam neki 50 forintot, annyim maradt apróban.

Aztán feltűnt, hogy túl sokat lófrál arra és kéreget, szinte nap, mint nap.

Addig ment el, hogy egyszer indulás előtt felkérte magát a buszra, mert pénz kell neki, és végig kéregetett mindenkit, de érdekes mód engem kihagyott!

Számtalan hasonló eset történt még velem ilyen emberekkel, és nem értem őket...

2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!