Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az akit eddig a...

Mit tegyek ha az akit eddig a legjobb baratnomnek hittem egyszerre csak hatba tamad es meg a szemembe is hazudik? Es ha olyan onfeju h nm tudok vele beszelni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 20:31
 1/5 anonim válasza:
100%
akkor az ijet felejtsd el! nem barát! ha kihasznált akkor az még megbocsájtható(tőled függ) de ha nemlehet vele beszélni az azt jelenti,hogy lemond rólad. ha neki más többet ér mint te, vagy a barátságod, akkor hagyd! nem érdemel meg téged!!!! csak azért mondom mert multhéten történt velem is.. barátnőm "fogadottt"húga elhagyta a baráti társaságunkat, és a barátját egy kinai gekkóér...
2009. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem,szex kategóriába????

-Igazából semmit nem tudsz tenni.De az biztos hogy ő nem a legjobb barátnőd.HA okos vagy akkor tartod vele a kellő távolságot hanem megbocsájtasz és minden megy ugy ahogy eddig is.Ha nem tudsz vele beszélni akkor hagyd rá!NEki kell oda menni hozzád és bocsánatot kérni.

2009. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mit csinált az a barátnőd? Így nem igazán tudunk segíteni, ha semmilyen részletet nem adsz meg...
2009. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat azt tette hogy a hatam mogott kitalalt dolgokat mondott rolam...h mar unja a fejem...amiko megkerdeztemm azt mondta h nem igaz..de olyan szemelytol hallottam vissza h elhiszem neki..jah es veletlenul jott ebbe a kategoriaba
2009. febr. 23. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyel?

Szokd meg! Mielobb!

Nagyon sok ilyen "baratod" lesz meg ebben az eletben!Sajnos...

2009. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!