Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Máshol is Monster (engeriaital...

Máshol is Monster (engeriaital) mánia van?

Figyelt kérdés
Mindenhova ezt írják fel. Állandóan ezt látom mindenhol. Mi olyan izgalmas benne?
2011. márc. 15. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már pont nincs
2011. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%
gondolom az a cifra M betű. az íze undorító, nagyon tömény, szóval szerintem csak az embléma miatt
2011. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Az hogy az a menő és szégyeld magad hogy te nem iszod.Amúgy én se értem 350 ft fél liter túl édes is nekem jó az olcsó 180 forintos ami két liter és még az íze is jobb. :D 14/f.
2011. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Monster egy prémium energiaital,nekem tetszik a kissé szokatlan íze,és sztem megéri a 320-at,mert errefelé ennyi.

Sokféle dolgot szponzorálnak,lehet azért látod mindenhol.

2011. márc. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem miért vedel mindenki energiaitalt, én inkább iszom a hagyományos almalé/szőlőlé/baracklé stb italokat :)
2011. márc. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a jó benne

amikor bejött,akkor vettem 2 félt,de egyrészt nem tetszik az ize,másrészt nekem sok a fél liter


maradok a beváltaknál


de amugy jah,elég sok kézben látom,de a legtöbb tini...

saját fizujukból kellene fizetni,rögtön jó lenne a 120forintos is....


egyik hozzászolásra válaszolva: én pl azért iszom,mert kell a koffein reggel,olyan alacsony a vérnyomásom,de a kávétól hányingerem van,vérnyomásemelő gyógyszert pedig nem akarok szedni huszonévesen

2011. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én speciel a hellt szeretem, de csak nagyon ritkán iszok. Mégsem kezdem el mindenhová felírogatni..


De amúgy szerintem ha valaki kap pénzt arra költi amire akarja, nem? Ha elkölti minden hülyeségre az az ő baja..

Meg eleve egy 14-15 éves (vagy még annyi se) hol találhat munkát?

2011. márc. 15. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:

arra költi persze,csak elég sok tini az utolsó forintját is kinyigja a szülőtől,aztán elkölti hasonló hülyeségre(tizenévesekkel dolgozok együtt,sajnos ez a tapasztalat)

de még mindig jobb mintha drogra vagy alkoholra költené(bár megy el arra is)


hellt szeretem én is,reggelente 1 ébredéskor,és jó,nem cipelem magammal,h mutogassam:D

2011. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért elég durva hogy szó szerint liter számra isszák emberek ezeket a sz*rokat. Majd pár év múlva meg mennek a dokihoz szívpanaszokkal.

Van a suliban egy csaj, naponta megiszik kb 1 litert. Azt mondja nem is hat neki, csak az ízét szereti. Viszont nem bír megülni a s*ggén 3 percig és folyton nagyon szétszórt, éjjel alig bír aludni, nappal meg olyan mint a mosott rongy.

Én nem lennél ilyen semmi pénzért.

2011. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki nem tartja be a leírást a hátulján az az ő baja. Meg kéne tanulni olvasni! Kobrából is max fél liter az ajánlott!
2011. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!