Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Istentől miért "kaptam" ezt?

Istentől miért "kaptam" ezt?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és egy másik fiúba vagyok szerelmes. Mindig is vallásos voltam. Nagyon elszomorít, mert nem szeretném mégis ez a helyzet, akárhányszor vele vagyok. Lehet így élni? Mert szerintem nem.
2011. febr. 27. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg az egész reménytelen azt hiszem, de jobb is ez így.
2011. febr. 27. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te így találod meg a boldogságot, akkor fogadd el!!!

Nem kell folyton azzal törődni, hogy mit mondanak mások.

2011. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez az elfogadás nem megy. Mert akár hogy is nézem nagyon sokan kinéznek meg hülyének tartanak még ha nem is mondják... Csak túl leszek rajta valahogy ha jönne már egy lány.
2011. febr. 27. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
*kinéznének, *tartanának
2011. febr. 27. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem elég pusztán csak valamilyen formában "vallásosnak" lenni, a pontos ismeretre kell jutni és ahhoz ragaszkodni kell. Ne aggódj, nem csak ez az egyetlen természetellenes érzés van, mely ha óvatlan vagy, akkor hatalmába keríthet téged.

Pál azt mondja, hogy "mindent szabad nékem, de nem minden használ".


Igen, az óvatlanságod, a csapda elkerülésének a képtelensége okozta benned ezt az érzést, de az ember NEM ÖSZTÖN LÉNY! Ha kizárólag a szívedre hallgatsz, mielőtt párválasztásra kerülne a sor, akkor csapdába kerülsz.

A Biblia azt is mondja, hogy csalárdabb a szív mindennél, nem követhetjük kizárólag a szívünket, mert akkor gyakran vakon megyünk egy sikertelen cél felé!


Ennek a világnak a szellemét, melyet mindjárt az első válaszoló képviselt is, nem nehéz követni, hiszen kínálja magát, mint az útszéli prosti. Nem csoda, hogy könnyen kerülhetsz ilyen helyzetbe. De minden ócska eszmét, mely éri az embert, nem szabad vakon, az érzelmeinkre hallgatva elfogadni.

2011. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!