Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki a kukatokban turkaln...

Ha valaki a kukatokban turkalna rendszeresen, elfogadhatonak neveznetek vagy tenni kellene valamit ellene?

Figyelt kérdés
Egy ember bele szokott turni a szemetunkbe, mar lattuk. Onnan vettuk eszre eloszor, hogy nem teszi vissza a kukatetot es neha kint hagy a kukankbol szemetdarabokat a foldon, amit igy a szemetesek nem visznek el es igy fujja oket a szel ossze-vissza. Csak nekem furcsa ez vagy mashol is csinaljak?
2011. febr. 25. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elhajtom a ház elől a kukabúvárokat meg tavasszal a lomizókat is. Akkora kupit hagynak maguk után.
2011. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez veszélyes is lehet, mert a cigányok is szokták túrni a kukát, hogy megnézzék, hova érdemes betörni. El kell hajtani az illetőt a vérbe, vagy ráhívni a zsarukat.
2011. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi az osszefugges a kukaturas es a betores kozott?
2011. febr. 25. 16:15
 4/11 A kérdező kommentje:
A rendorseg foglalkozik egyaltalan ilyesmivel? Hisz komolyabb esetekkel sem torodnek.
2011. febr. 25. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
A szemétből látják, hogy mennyire drága, vagy olcsó cuccokat használtok, érdemes-e betörni!
2011. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat hozzank tuti nem akarnak betorni szemet alapjan, mert tele van a kukank toxikus pelenkaval. :) Azert is haborodtam fel, mert a pasi a pelenkakat kidobta a kukabol, igy a szemetesek nem vittek el azokat.
2011. febr. 25. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Maga a pelenka jelentheti azt, hogy a párnak van annyi pénze, hogy felneveljen egy gyereket. Nyilván nem kapásból erre a jelre fognak ugrani, de nem is kizáró tényező. De a ti esetetekben kukabúvárról van szó, mert rendetlenséget hagyott maga után, a betörő erre figyel.
2011. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tetris ***** válasza:
Összetört borosüveget kell a szemét tetejére tenni, hátha akkor nem turkál bele.
2011. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kakis pelenkat szoktam a tetejere tenni, de meg az sem riasztja el, pedig az nem semmi. Mindig korbe jar es mindenkinek a szemeteben turkal, nemcsak a mienkben. Nem egyszeri eset.
2011. febr. 25. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Én esetleg a közterületfelügyelőknél próbálkoznék! Felénk ez sosem szokott előfordulni, legalábbis sosem tűnt fel... faluban élek, itt a környékbeli lakók igyekeznek figyelni a tisztaságra, sőt a fiatalabbak szelektíven gyűjtenek már. Ha valaki széttúrná a kukámat, és utána visszapakolna az nem különösebben izgatna fel, egészségére, még csak annyira márkás vagy drága dolgokat sem veszünk, hogy abból következtetni lehessen az anyagi helyzetünkre, viszont ha ezekután a szemetet fújná az utcán a szél, az biztosan kiverné nálam a biztosítékot, és gyanítom nem csak nálam. A rendőröket kétlem hogy érdekelné, nem hiszem hogy ezzel törvényt sértene a búvárotok, de esetleg az önkormányzatnál, vagy a közterület felügyelőknél panaszkodhatnátok kicsit, hátha rászállnak az illetőre kicsit. Természetesen minél több rossz tapasztalat van ezzel kapcsolatban annál valószínűbb hogy talán tesznek is valamit. Egy próbát szerintem megér, max nem tesznek semmit... még sem mondhatod, hogy nem tettél meg mindent!
2011. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!