Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kedvesebbek egy üzletben...

Miért kedvesebbek egy üzletben a gazdag felnőttekkel, mint egy kamasszal?

Figyelt kérdés

Pl. mikor egyedül vagy barátnőimmel megyek nézelődni, velem nem úgy beszélnek, mint egy gazdag felnőttel, pedig én is köszönök, meg illemtudó vagyok. Meg ha bemegyek 4 felsővel egy próbafülkébe, akkor valószínűleg meg is veszem az egyiket. Nekem oda kellett érintenem a szenzorhoz a táskámat, egy magas, huszonéves csajnak meg nem. Meg volt olyan, hogy mentem ki barátnőmmel egy üzletből, a biztonságiőr nekünk megnézte a táskánkat, a harminc körüli csajnak nem, pedig méretben szinte ugyanakkora volt és nem vagyok bűnöző kinézetű. Meg ha anyuval megyek, ilyet nem csinálnának, sokkal kedvesebbek. Ez mitől lehet? Nekem is jogom van vásárolni, nem mindenki megy a szüleivel.

17L


2011. febr. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert a statisztikák szerint a tinik legtöbbször csak próbálgatni, szórakozni mennek az üzletekbe, míg az idősebbek ténylegesen vásárolnak. Ha anyukáddal mész, nagyobb valószínűséggek hagytok ott pénzt, mintha a barátnőddel mész. Ennyi az egész lényege, annak nyalják ki a fenekét, akinél a legvalószínűbb, hogy sokat hagy ott, arról pedig minél többet próbálnak lehúzni.
2011. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. febr. 19. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Így van! Én bementem múltkor a rossmannba, elég feltűnően voltam felöltözve disco cuccban. A biztonsági őr egy helyben állt, aztán amikor beléptem elkezdett követni a sorok között pár méteres távolságból szúrt egyfolytában. Végig figyelt pedig 10 percet biztos ott voltam, nagyon idegesítő volt.
2011. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalataik valószínűleg azt mutatják, hogy a kamasz vásárlókra jobban oda kell figyelniük, mert biztos gyakrabban előfordulnak lopások náluk. Ne vedd személyes támadásként!
2011. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A kamaszok még nem olyan érettek, mint a felnőttek, így nagyobb arányban fordul elő, hogy valamit becsúsztatnak a zsebükbe. Egyszerűen nem tudják felfogni a következményeket.
2011. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak a lopas es a szorakozas miatt van, hanem azert, mert egy felnottet koranal fogva komolyabban vesznek, sokan meg a mai napig ugy vannak vele, hogy gyerekkel akarhogy lehet banni es a gyereknek kell megadni a felnott fele a tiszteletet es nem kolcsonosen. Szoval vannak ilyen korlatolt emberek es ahogy idosodsz, egyre kevesebb ilyen tapasztalatod lesz. Mindenhol van lekezelo ember, de emlekszem, hogy tini koromban sokkal tobb ilyen volt...a korbol adodik.
2011. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!