Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Február 14? Valentín-nap?

Február 14? Valentín-nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mit vesztek a párotoknak/férjeteknek valentín-napra? Vagy mivel készültök? :) [link] itt egy link ha valakinek tudok vele segíteni.


2011. febr. 1. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Huhh, semmivel, semmit, stb., gusztustalan amerikai majom szokásnak tartom, giccses és szánalmas :S Semmi romantikus nincs a hangulatában, csepeg a műnyáltól az egész.

Ha meg akarom lepni a párom, ahhoz nem kell nekem Valentin nap és fordítva sem...

2011. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Sosem értem azokat, akik bejönnek egy ilyen kérdéshez trollkodni, hogy "fúúj, Amerika majmolás" meg mittudomén... Nem tetszik, nem kell megnézni a kérdést -.-'

Mivel szingli vagyok, így idén nem ünneplem, de tavaly az exemnek az első közös fotónkat adtam kinyomtatva-bekeretezve, nagyon tetszett neki.

2011. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
[link] a Valentin és a Bálint nap ugyanaz, szerintem kedves kis ünnep. Apum nekünk a lányainak is szokott venni apróságot ilyenkor ami nagyon jól esik. Mi is tartjuk a barátommal, megbeszéltük, hogy elmegyünk bowlingozni, és valami aprósággal úgyis meglepjük egymást (láttam valahol szív alakú tésztát)
2011. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltunk. Mit veszünk, mivel készülünk - semmivel. Ha a kérdező nem kíváncsi az ilyen véleményekre, akkor majd törölteti vagy kiírja. Addig is ez válasz a kérdésre. Ha meg bánt, hogy meg is indokoljuk miért nem, az már a te bajod.
2011. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. Egyébként a negatív vélemény is vélemény.
2011. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

77%-osnak!

Nem értem!Miért lenne baj?Vagy csak én nem értem hogy mit akarsz ezzel mondani?

2011. febr. 2. 10:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam kérdező, hanem az előttem lévőnek, aki felháborodott, hogy olyanok is mertek írni, akik nem tartják :D Bocs az offért.
2011. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!