Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatón a lányoknak kell...

Szalagavatón a lányoknak kell táncolniuk az apjukkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a végén.
2011. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a szokás már nem él jópár éve. Éppen azért, mert sokan feltették a kérdést, hogy "és akinek nincs"? Az akinek már nincsen apukája, az fancsali arccal nézze végig, ahogy mindenki boldogan táncol az édesapja karjaiban míg ő táncol a bátyjával, nagypapájával avagy éppen nem is táncol? Egyrészt... másrészt lehet olyanok a családi kapcsolatok, hogy meg sem akarja hívni a lány az apját, így nálunk már ezt nem erőltetik! Ha egy-egy évfolyam vagy osztály szeretné akkor lehet, de egységesen úgy is dönthettünk, hogy ne legyen. Nálunk nem volt. Én apum pl rühell táncolni, de volt olyan osztálytársam aki nem tartotta az apjával a kapcsolatot, olyan is akinek külföldön dolgozott az apja, nem tudott eljönni a szalagavatóra, de olyan is akinek már nem él az édesapja, a nevelőapát pedig nem szerette volna megkérni, mert még nem érezte úgy hogy átvehetné ezt a szerepet...
2011. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy szokás. Általában van rá lehetőség, főleg, ha az évfolyam szeretné. Amúgy ilyenkor nem kell feltétlenül a szülőkkel, de illik, viszont lehet kedves barát, osztálytárs, stb.
2011. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az akinek már nincsen apukája, az fancsali arccal nézze végig, ahogy mindenki boldogan táncol az édesapja karjaiban míg ő táncol a bátyjával, nagypapájával avagy éppen nem is táncol?"


Ez hülyeség, ilyenkor mindenki odasiet a saját családjához, ismerőseihez, nem pedig a másikat figyeli. Akinek nincs apja akármilyen okból, annak is millió lehetősége van valakivel táncolni. Ha neadjisten még sincs, az sem tragédia, ott vannak a barátok, stb.

2011. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi évfolyamunk nem élt a lehetőséggel. Ha az évfolyam él vele, az osztályunk akkor sem tette volna. Egyik leányzó édesapja csak néhány éve halt meg, és ő jelezte, hogy neki rossz lenne, nekünk sem volt szívünk vágya, így nem erőltettük. Amúgy nálunk senki nem rohan sehova... az apukákat kérik meg, hogy fáradjanak a lányukhoz. Második válaszoló voltam.
2011. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, akinek nem volt, az táncolt, anyjával, tesójával, barátjával. Nem figyelték, hogy most csak apákkal kell táncolni, az már nem program szerint ment, akkor jött a káosz. :D

21/L

2011. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A közönség lejön a tánctérre, és mindenki elvan. Ez nem egy olyan dolog, amit tervezni kell.
2011. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
igen, nálunk is így volt. nekem elváltak a szüleim, és anyu második férje is ott volt (akit egyébként nagyon szeretek), de természetes volt, hogy apuval táncolok. meg az én apum remekül táncol. én is tőle tanultam.
2011. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!