Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az igaz hogy Angliaban nem...

Az igaz hogy Angliaban nem nagyon lehet kapni disznohust?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne? Honann szedsz ilyen hülyeséget?
2011. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen kérdéseket honnan vesztek?? Miért ne lehetne kapni ? Tele van a Tescotól kezdve minden üzlet..Sőt farmerektől disznót is vásárolhatsz,és mint otthon le is vágják neked..
2011. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni,csak többnyire marhát esznek,meg félkész kaját.
2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, csak nem akkora a valasztek, mint Magyarorszagon, mert a marhat preferaljak. Ugyanez van itt is az USA-ban. Mar nagyon reg nem ettem disznohust klasszikus ertelemben veve (oldalas kivetelevel, azt itt is szeretik), mert nem jo minosegu es ossze sem lehet hasonlitani az izet azzal, amit Magyarorszagon tudsz venni. Angliaban ugyanigy van.
2011. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Egyik munkatarsam testvere kikoltozott Angliaba es o meselte hogy lejarta a labat amig valahol venni tudott,en ezt nem nagyon hittem el,azert kerdeztem,nem kell rogton rondan megnyilvanulni!
2011. jan. 30. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Csodálkozom,hogy lejárta a lábát,mert mindenhol lehet kapni..Akár a tescoban,akár a sainsburyben,sőt még egy kisebb húsboltban is lehet kapni..Mi például elég sűrűn veszünk,bár azt el kell ismerni,hogy nincsenek olyan szép húsok mint otthon..Ezért mi is nagyon megnézzük a disznóhúst,hogy ne legyen mocsingos,zsírós..
2011. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!