Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez "ciki" lenne? (kérdésed...

Ez "ciki" lenne? (kérdésed rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Még nem épp aktuális a "probléma"...csak mostanában gondolkodtam, hogy milyen is lenne az esküvőm, ha úgy jönne össze ahogy szeretném(szeretnénk). (kb 2-3 év múlva)

Van egy nagyon kedves pár ismerősünk. A lány a legjobb barátnőm, nagyon közel állunk egymáshoz, kb. úgy tekintem mint a húgomat...nagyon szeretem. Ő énekes (is). A párja pedig fotózással foglalkozik.

Ciki lenne pl. megkérni, hogy a képeket csinálja a párja? (egyszer már viccesen emlegettük, akkor azt mondta, még szép..)

A másik pedig, elképzeltem, hogy a barátnőm elénekelne egy számot mondjuk az "értem születtél-t" és közben mondjuk képeket vetítenénk ki. Ez sokat jelentene nekem...


Ciki barátokat ilyesmire kérni?


2011. jan. 27. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:
esküvő kategória, bocsi...
2011. jan. 27. 20:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
CIKI? engem ennél nagyobb megtisztelés nem is érhetne, mint h egy barátnőm ilyesmire felkér...szerintem ez amúgy bevett dolog, nem ciki
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki! kerd meg nyugodtan
2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

istenem, milyen ostoba kérdéseket képesek itt feltenni! :két kezébe temeti az arcát:


1) miért lenne ciki?

2) miért törődsz te bárki véleményével, ha ezt szeretnéd?


ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy lehet-e pohárból inni... :)

2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kaphatod tőlük nászajándékba.
2011. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2o:33

empátiából zéró...


Többieknek: köszi:) akkor jó, szerintem bevállalja majd... amúgy nem az érdekel, hogy "más mit gondol", hanem, hogy szokás-e mondjuk ilyesmit kérni, vagy hogy hülyén veszi-e ki magát a dolog...

2011. jan. 27. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolut nem veszi ki magat hulyen a dolog.
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na még szerencse, hogy át tették a kérdést kúltúra témakörbe...véletlenül se esküvő kategória:-S

köszönöm a megértést...

2011. jan. 27. 21:31
 9/9 A kérdező kommentje:
*kultúra
2011. jan. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!