Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy pár haveromn...

Miért van az hogy pár haveromnak csak interneten vagyok jó, valós életben meg még csak nem is köszönnek, semmit nem mondanak nekem, mintha nem is ismernének?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ők nem a haverjaid, csak ha unatkoznak akkor foglalkoznak veled.
2011. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a mai virtuális cyber világ... Senki nem ér rá találkozni, ismerkedni, csak a gép előtt ülve kiadni magát valaki másnak.
2011. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért van az hogy az emberek azt gondolják, a gép előtt ülve mindenki valaki másnak adja ki magát? ... Na mindegy.
2011. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos ez sok mindenkivel van így.

MSNen meg Facebookon meg a hasonló oldalakon elbeszélgetnek úgy, hogy szinte csöpög a monitor...De élőbe mintha nem is tudnának egymásról. Ezt hívják képmutatásnak. Szerintem nagyon szánalmas. De ehhez is két ember kell..

Úgy értem ne írj rájuk, és ha esetleg ők írnak rád akkor is éreztesd velük, hogy nem vagy kíváncsi rájuk ( persze finoman, nem kell hogy ellenségek legyetek)

Ha mégis rájuk írsz, akkor meg ne panaszkodj itt :D Ennyi...

2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,hiszen te sem érdekled őket!!Inkább törődj az igazi barátaiddal,akik megérdemlik.
2011. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a Mátrix-ban!


Kérdésedre:

Mert nem a haverjaid és ahogy már írták, ez a képmutatás.

2011. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerosom. Aztan egyszer rakerdeztem, hogy miert ilyen. Azt mondta, hogy en csak egy MSN-es arc vagyok, mit akarok. Persze ismertuk szemelyesen is egymast, evfolyamtarsak voltunk az egyetemen. Szoval ezek utan ilyen szemellyel nem erdemes tartanod a kapcsolatot. Tenyleg csak akkor kellesz, ha nincs mas es unatkoznak.
2011. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!